Prekyba kriptovaliuta

Viskas ką reikia žinoti apie Tether įtaką kriptovaliutų rinkai

Viskas ką reikia žinoti apie Tether įtaką kriptovaliutų rinkai 2018.01.31

Šiandien buvo paskelbta, kad krito bitcoin kaina ir yra tikėtina, kad prie to prisidėjo ne tik nauji Facebook‘o kriptovaliutų draudimai, tačiau ir didesnis finansų kontrolierių dėmesys tether kriptovaliutai. Šiuo metu yra tiriamios tether kriptovaliutų įmonės, o rezultatų laukia kone visi investuotojai.

Šiuo metu kyla daug klausimų dėl tether kriptovaliutos statuso. Kriptovaliuta atlieka pagrindinį vaidmenį daugelyje valiutos mainų, įskaitant ir „Bitfinex“, tačiau ėmė sklisti žinios, kad bendrovė galimai neturi dolerių atsargų. Jei tai tiesa – bitcoino kaina gali kristi dar ir bus užkirstas kelias daugelio mainų veiklai. Šią kriptovaliutą atstovaujanti bendrovė teigia, kad dolerių atsargų turi.

Tether yra kriptovaliuta, kuri buvo sukurta, kad būtų lygi Jav doleriui. Idėja buvo turėti kriptovaliutą, kuri išlaikytų dolerio kainos stabilumą, bet tuo pačiu turėtų ir visas kriptovaliutų operacijų galimybes. Būtent todėl šią kriptovaliutą investuotojai laiko stabilia. Tether kriptovaliuta buvo sukurta 2015 metais. Iš pradžių ji buvo pavadinta RealCoin. Pramonės duomenų šaltiniai teigia, kad šiuo metu jos apyvarta yra 2 milijardai USDT. Praėjusių metų lapkritį apyvarta buvo pasiekusi 31 milijardą.

„New York Times“ dienraštis teigia, kad tether token‘us leidžia „Tether Limited“ kompanija, įsikūrusi Didžiosios Britanijos salose. Kompanija yra išsiplėtusi ir Hong Konge ir Amerikoje. Generalinis direktorius - Jan Ludovicus van der Velde, o vyriausiasis kompanijos strateginis pareigūnas yra Philip Potter.

Tether kriptovaliutą naudoja praktiškai kiekvienas, kuris užsiima prekyba didžiosiose biržose. Jei kas nors gauna pinigus į tokią biržą, kaip „Bitfinex“ ir neturi atvirų pozicijų, tai greičiausiai jos yra tether.  Daugeliui kriptovaliutų mainų yra sunku dirbti su tradiciniais bankais dėl kintamumo, tačiau tether siūlo stabilią alternatyvą, siūlančią nedidelį dolerio kitimą tiek vartotojams, tiek mainams.

Vartotojai itin džiaugiasi šia kriptovaliuta, kadangi ji leidžia saugoti, siųsti ir priimti skaitmeninius token‘us visame pasaulyje saugiai ir nebrangiai. Kai klientas nori išsipirkti dolerius – taip galima sumažinti sandorio išlaidas. Prekybininkai taip pat naudoja USDT, kai nori išlaikyti savo pelną arba, kad galėtų patogiai pervedinėti pinigus.

Bendrovė, kuri kontroliuoja ir išleidžia tether turi turėti Jav dolerio atsargų. Tačiau kriptovaliutų bendruomenė nerimauja, ar ji tikrai turi pakankamai atsargų, kad galėtų grąžinti visas apyvartines lėšas. Jeigu kiltų tam tikrų problemų su tether tai labai paveiktų visus kriptovaliutos mainus. Tether netektų dolerio, tai taip pat sukeltų problemų biržoms, kurios jį naudoja kaip klientų lėšų tarpinį serverį. Tai galėtų sukelti likvidumo problemas, o blogiausiu atveju, priverstų bendrovę ieškoti papildomo kapitalo.

„Tether Limited“ tvirtai neigia tokius gandus ir teigia, kad turi pakankamai dolerio atsargų, kad galėtų grąžinti visas apyvartines lėšas. Bendrovė teigia, kad savo lėšas ji naudoja tinkamai. Gruodį kompanija pranešė, kad žino apie visoje bendruomenėje kylančius klausimus ir abejones, tačiau negali atskleisti visų savo vykdomų tyrimų. Bendrovė teigia, kad visi šie kaltinimai yra nepagrįsti ir taip pat samdo advokatų kontorą, kad būtų imtasi teisinių veiksmų prieš anoniminį „Bitfinex“ asmenį Twitter‘io paskyroje. Bendrovė savo pranešime dar pridūrė, kad:

„Mes išliekame įsipareigoję procesui ir, kaip mes nuolatos darome, taip ir toliau pateiksime svarbių atnaujinimų tinkamu laiku“.

 

Šiuo metu yra tikimasi, kad visi neaiškumai bus kuo greičiau išaiškinti, kadangi tokie dalykai rinkai yra ne į naudą. Po didžiulio bitcoin kainos kilimo, prieš Kalėdas sumažėjimas buvo 40 procentų. Kitos kriptovaliutos taip pat krito.

Bet štai „CoinDesk“ tyrimų direktorius Nolanas Bauerle teigia, kad jis yra optimistiškas, nes Tether išleido naują USDT. O tai įrodo, kad kriptovaliuta tikrai turi pakankamai dolerio atsargų. Kriptovaliutų rinkos ateitis vis dėlto nusimato tikrai šviesi. Jei pavyko atsilaikyti prieš Kinijos draudimus, tai pavyks ir toliau. Dabar tereikia daugiau dėmesio skirti investicijoms ir kiekvieną kartą gerai apsvarstyti savo finansinius veiksmus. Esant poreikiui – visada kviečiame konsultuotis su kriptovaliutų specialistais.

 

 


Visos naujienos


Naujienlaiškis

Būkite pirmieji, kurie sužinos kriptovaliutų naujienas.

El.paštas: