Prekyba kriptovaliuta

Svarbi informacija - Jums nėra būtina pirkti viso bitcoin

Svarbi informacija - Jums nėra būtina pirkti viso bitcoin 2018.01.15

Per pastaruosius kelis mėnesius dažnai teko girdėti, kad yra per brangu pirkti visą bitcoin už maždaug 14 000 JAV dolerių. Tai ypač buvo dažnas pokalbis tarp naujai atsiradusių investuotojų, kurie dar nėra pilnai susipažinę su visa kriptovaliutų rinka. Tai atskleidžia ne tik nesusipratimus tarp verslių žmonių, tačiau ir tam tikras psichologines kliūtis, kurios gali trukdyti rimtai žiūrėti į tokias kriptovaliutų investicijas.

Visoje šioje pramonėje daugiausiai dėmesio yra kreipiama į tai, kiek yra vertas bitcoin, todėl nauji vartotojai dažnai įsivaizduoja, kad norėdami dalyvauti investicijoje, jiems reikės išleisti daug tūkstančių dolerių. Tačiau tiesa yra ta, kad nereikia pirkti viso bitcoin. Jūs turite galimybę pirkti pusę, ketvirtadalį, ar net 1 procentą bitcoin.

Iš dalies tai sukuria tam tikrą painiavą kriptovaliutų rinkoje, todėl kūrėjas Jimmy Song teigia, kad turėtų pasireikšti tam tikra standartizacija, kad pramonėje būtų minimi ir mažesni bitcoin vienetai.

Siekiant šio tikslo, Jimmy Song išleido standartinį pasiūlymą, kuriuo siekiama išreikšti vieną milijoną bitcoin (apie vieną centą dabartinėmis kainomis) mažesniais vienetais. Siekiant išpildyti šį pasiūlymą, yra pritraukiami piniginių tiekėjai, kasimo specialistai ir kitos bitcoin įmonės. Jei tai bus plačiai paplitę, yra tikimasi, kad padės išspręsti painiavą ir paraginti naujus kriptovaliutų naudotojus labiau investuoti į bitcoin įsigijimą, net ir nedidelėmis sumomis.

 

Bitcoin pakilimas

 

Dabartinė problema yra ta, kad tradiciniai dolerio vienetai, pvz. 5 doleriai, kai jie konvertuojami į bitcoin, atrodo „netvarkingai“ ( 0,000345 bitcoin).  Bet su pasiūlymu - ši dolerio reikšmė būtų 345 bitcoin. Tai be be abejonės vaizdiškai atrodo mažiau klaidinančiai, nes pats skaičius yra sveikas, o ne dešimtainis.

Dėl įvairių psichologinių priežasčių žmonėms sunku suprasti dešimtaines ir mažesnes dalis. 0,002 USD yra daugiau nei 200,00 USD, - sakė „ShapeShift“ įkūrėjas ir generalinis direktorius Erikas Voorheesas, kuris pritaria Song'o pasiūlymui, pridėdamas:

Kad bitcoin būtų pasaulinė, dažniausiai naudojama valiuta, tikrai būtų naudinga turėti nominalą, leidžiantį žmonėms išreikšti kainas sveikaisiais skaičiais (pvz. 2000 bitų už kavą), o ne dešimtainiais.“

Bitcoin kainų kilimas 2017 m. pabaigoje tik sustiprino šią problemą, pridedant dar daugiau nulių tarp teigiamų skaičių ir dešimtainių. Tačiau Song'o pasiūlymas gali tapti puikiu pavyzdžiu, kaip kitos kriptovaliutos, pvz.  ethereum, galėtų atnaujinti savo vienetus, kad jie būtų patogesni vartotojui.

 

Ar painiava išnyks?

 

Nors minėtasis pasiūlymas skamba išties labai patraukliai, kai kurie kritikai teigia, kad kurį laiką gali atsirasti dar didesnė painiava. Pavyzdžiui, kritikai sako, kad jei ne visos bendrovės tuo pačiu metu išleidžia standartą – siunčiant bitcoin iš vieno piniginės į kitą, vartotojai gali arba manyti, kad jie kažkaip uždirbo pinigus ar prarado pinigus. Tačiau Voorheesas teigė, kad tai neturėtų sustabdyti bitcoin įmonių, pritaikant standartą. Žinoma atsiras tam tikrų klaidų, tačiau kiekviena naujovė galų gale vistiek atneša tik sėkmę ir patogesnį naudojimą kriptovaliutų vartotojams. Tuo tarpu Song pabrėžė, kad nors jis mano, kad šis žingsnis linksta teisinga kryptimi, kaip ir daugumą kriptovaliutų sprendimų, tik bendruomenė nusprendžia, ar jie nori priimti sistemą, ar ne. Vis dėlto daugybei verslo įmonių reikės atlikti pakeitimus, nes nauda bus akivaizdi ne tik verslui, tačiau ir visai bendruomenei.

 


Visos naujienos


Naujienlaiškis

Būkite pirmieji, kurie sužinos kriptovaliutų naujienas.

El.paštas: