Prekyba kriptovaliuta

Socialinių tinklų kriptovaliuta leis vartotojams užsidirbti pinigų

Socialinių tinklų kriptovaliuta leis vartotojams užsidirbti pinigų 2018.01.24

Nauja socialinių tinklų kriptovaliuta gali leisti Jums gauti pinigų, renkant Facebook like‘us. Taip pat kovoti su netikromis paskyromis be jokių papildomų pastangų, - teigia „On-line Blockchain PLC“ generalininis direktorius.

Verslininkas Clem Chamberes išleido radikalią socialinių tinklų kriptovaliutą, kuri leistų paskyrų vartotojams užsidirbti pinigų už virusinių įrašų (postų) paskelbimus ir taip atlyginti už aktyvų dalyvavimą internete, kovojant su netikromis paskyromis. Jis sakė: Blockchain yra labai tikras dalykas, o jei pažiūrėsime į internetą, pamatysime tiek daug apgaulingų dalykų - padirbti sekėjai, padirbti rodomi postai, suklastotos Twitter paskyros ar netikros naujienos.

 "Dar niekada nebuvo tiek daug netikslios informacijos internete, kaip dabar, tačiau blockchain suteikia žmonėms galimybę iš tikrųjų socialiai patvirtinti, ką jie skaito ir ką jie mėgsta socialiniuose tinkluose."

 

fb-reactions

 

Blockchain yra tarsi skaitmeninė biblioteka, kuri seka kiekvienos kriptovaliutos sandorius su kiekvienu kompiuteriu, kuris dalyvauja, pavyzdžiui, bitcoinų kasime.

„On-line PLC“  bendrovė pamatė , kad jų akcijos pakilo net 400 proc, kai ji pakeitė savo pavadinimą į „On-line Blockchain PLC“. Tokiu būdu buvo geriau atspindėta atnaujinta informacija ir verslo pobūdis. Bendrovės generalinis direktorius teigė, kad bendrovės pavadinimas, susijęs su žodžiu blockchain, iš karto atrodė patikimesnis.

Naujoji kriptovaliuta yra skirta kovoti su netikromis interneto sąveikomis ir peržiūromis, naudojant tą pačią blokavimo sistemą, kuri seka kripto parašus. Tikslas yra susekti, kurie socialinių tinklų įrašai yra tikri, o kurie ne. Sistema taip pat leidžia žmonėms atsilyginti už jiems patinkantį įrašų turinį, sumokant įrašo kūrėjui nedidelę kriptovaliutą. Populiariausi įrašai internete gali uždirbti šimtus tūkstančių peržiūrų ir like‘ų. Clem Chamberes sakė: „Galiu nusipirkti netikrus Facebook draugus, netikrą nuomonę apie savo YouTube kanalą, suklastoti Instagram ar Twitter sekėjus.“

 

facebook-like

 

Bet blockchain sistemoje to daryti neišeina. Technologija turi nepanaikinamą įrašą, o blokavimo grandinė leidžia žmonėms nustatyti taškus, kur jie patvirtina žmones ir leidžia tiems žmonėms pasitvirtinti asmenybę. Šis procesas suteikia taškų, o taškai yra lygūs apdovanojimams. Taigi galiausiai taip yra pajaučiama finansinė vertė. Turinio teikėjas moka už platformą, tačiau gali ir neblogai užsidirbti.

„On-line Blockchain“ generalinis direktorius paaiškina, kad jei vartotojai norės komentuoti tam tikrus įrašus, ir jei tas komentaras taps pakankamai populiarus, tai bus uždirbami pinigai už jo paskelbimą. Platforma gali turėti pajamų srautą, o komentatorius gali gauti pajamų srautą, bendraujant ir naudojant „Plus One“ kriptovaliutą. Nors tokios revoliucinės idėjos dar nepripažįsta verslo investuotojai, tačiau pritarimas jau yra gautas iš esamos klientų bazės.

„On-line Blockchain PLC“ bendrovė, naudodama savo didelę auditoriją iš JAV ir Didžiosios Britanijos, galėjo kurti socialinių tinklų kriptovaliutą, kuri šiuo metu veikia jų tinklalapyje ir yra prieinama ribotam mainų skaičiui.

„Plus One“ monetos kaina neseniai padidino savo vertę 1000 procentų, todėl yra tikimasi, kad ji sulauks daugiau populiarumo ir taps didesne rinkos valiuta.

plusonecoin

 


Visos naujienos


Naujienlaiškis

Būkite pirmieji, kurie sužinos kriptovaliutų naujienas.

El.paštas: