Prekyba kriptovaliuta

Revain – kriptovaliuta, kurios laukia sėkminga ateitis

Revain – kriptovaliuta, kurios laukia sėkminga ateitis 2018.02.05

Revain – labai unikali kriptovaliuta. Ji kitaip dar yra žymima „RVN“. Į šią kriptovaliutą didžiulis dėmesys yra atkreipiamas nuo pat 2018 metų sausio 31 dienos. Kaip žinia, daugelis kriptovaliutų paskutiniu metu labai krito, tačiau ši kriptovaliuta nepaisant nedidelių kritimų, vis kilo ir buvo stabilesnė nei kitos.

Šiuo metu Revain kaina siekia 1,49 USD. Džiugi žinia yra ir ta, kad ši kriptovaliuta sėkmingai pasiekė visų valiutų top 100. Taip pat yra pastebėta, kad nuo šių metų sausio mėnesio Revain po truputį ir stabiliai kyla. 2018 m. sausio 31 dieną Revain buvo pasiekusi naują rekordą, su visų laikų aukščiausia kaina - 2,70 USD. Taip pat čia yra palaikomas nuolatinis stabilumas su 1,5 USD kaina.

 

REVAIN CHART1

 

Ką reikia žinoti apie Revain kriptovaliutą?

 

Revain yra viena iš naujų alternatyvių kriptovaliutų. Tai naujos kartos grįžtamojo ryšio platforma, pagrįsta blockchain technologijos principu. Remiantis oficialia Revain interneto svetaine, blokchain neleidžia keisti ar ištrinti peržiūros, o jos autoriai gauna atlygį už jo sukūrimą. Revain kriptovaliutos vidinis simbolis yra labai stabilus.

Revain buvo sukurta naudojant sėkmingą Ethereum platformą. Tai leido monetų kūrėjams sukurti skaidrią sistemą, kuri garantuoja platformos atsparumą. Kriptovaliuta buvo kuriama glaudžiai bendradarbiaujant su aukštųjų technologijų IBM. Visi Revain sistemos vartotojai gauna atlygį už token‘us ir už kiekvieną jų peržiūrą. Tačiau norint, kad peržiūra būtų apmokėta, ji turi išlaikyti filtravimo etapą. Revain sistema yra pagrįsta pasitikėjimo principais.

 

Kas galės puikiai panaudoti šios kriptovaliutos technologiją?

 

Ilgą laiką įmonės rėmėsi klientų atsiliepimais. Šie atsiliepimai padeda kurti ar net sunaikinti įmones. Todėl galima drąsiai daryti išvadas, kad įmonės turi investuoti į sistemą, kurios dėka būtų galima laiku sužinoti apie klientų atsiliepimus. Tai padeda verslui pritaikyti procesus, taigi pagerina jo veiklą ir patenkina klientų poreikius. Revain sistema skirta pertvarkyti darbą su atsiliepimų platformomis. Yra siekiama, kad gamintojas gautų grįžtamąjį ryšį ir galėtų pagerinti savo teikiamus produktus.

Kai dauguma įmonių priims Revain sistemą - netikrų atsiliepimų rizika tiesiog išnyks. Iš neigiamų atsiliepimų liks tik tie, kur prekėms bus tikrai reikalingas remontas ir garantinis aptarnavimas. Įmonėms bus teikiami tikri atsiliepimai, kurie vėliau gali būti naudojami siekiant tobulinti produktą, kurį siūlo verslas arba paslauga. Kadangi sistema naudoja blockchain technologiją, bus sunku ištrinti arba keisti atsiliepimus. Taip pat yra siekiama, kad technikams įmonėse būtų sudaromos galimybės lengviau apskaičiuoti parduodamos prekės remonto išlaidas.

 

Kokios prognozės nusimato Revain kriptovaliutai?

 

Šių metų sausio mėnesio prognozės leidžia daryti išvadas, kad Revain kriptovaliutai 2018 metai bus itin sėkmingi. Kai kurie kriptovaliutų ekspertai, pasitelkdami skaičiavimus, jau yra pateikę išvadas, kad iki 2021 metų, ši kriptovaliutą gali pasiekti 154,65 USD ribą. Skaičiavimai atlikti, remiantis kainos kilimu ir stabilumu, jeigu viskas išliks taip, kaip yra dabar.


Visos naujienos


Naujienlaiškis

Būkite pirmieji, kurie sužinos kriptovaliutų naujienas.

El.paštas: