Prekyba kriptovaliuta

Pietų Korėjos kriptovaliutų draudimas neturės įtakos valiutų rinkai

Pietų Korėjos kriptovaliutų draudimas neturės įtakos valiutų rinkai 2018.01.18

Per pastarąsias keletą dienų visa kriptovaliutų rinka patyrė nuostolius. Tam įtakos turėjo Pietų Korėjos paskelbimas, kad reikia griežtinti kovos su kriptovaliutomis priemones. Daugelis žmonių dabar ieško išeičių iš šios situacijos, kadangi Pietų Korėja sėja daug abejonių.

Decentralizacija

Kriptovaliutos patrauklios daugiausia dėl jų decentralizuoto pobūdžio. Nors kai kurios jų, tokios kaip Ripple XRP, nėra visiškai decentralizuotos, tačiau taip pat yra populiarios. Decentralizacija čia leidžiama nepriklausomai nuo valstybinio subjekto. Pagal CIA Pasaulinę faktų knygą, Pietų Korėja yra šalis, kurioje gyvena 51,2 milijonai žmonių. Tačiau juk tai nėra vienintelė galimybė investuotojams. Pietų Korėja sudaro apie 0,67% viso pasaulio, o jų kriptovaliutų rinka yra dar mažesnė. Tiesa, kad jų mainai vykdo didelę dalį kriptovaliutų sandorių (ypač Ethereum), tačiau tai nereiškia, kad jų investuotojai negali perkelti savo turto už Pietų Korėjos sienų ribų.

Decentralizacija yra labai svarbi, kai reikia nustatyti, kiek valdžios institucijos gali kontroliuoti vienus ar kitus dalykus. Jūs galite perduoti kriptovaliutas „peer-to-peer“ principu, net jei vyriausybė stengiasi užkirsti kelią mainams ir investicijoms ir žmonės vis tiek ras būdus prekiauti tarpusavyje. Bus labai brangu sunaikinti kriptovaliutas (jei tai dar išvis įmanoma). Žmonės vis tiek galės siųsti ir gauti pinigus kriptovaliutų forma ir jie suras būdą, kaip suklastoti savo sandorius. Žinoma, tai gali būti neteisėta, ypač jei šalyje, kurioje Jūs gyvenate, yra keli įstatymai, kurie neleidžia Jums prekiauti. Tai primena dienas, kai įmonės bandė uždrausti „BitTorrent“ protokolą.

„Peer-to-peer“ tinklo naudojimas reiškia, kad bet koks asmenų skaičius galės bendrauti tarpusavyje visame pasaulyje. Net kai maža dalis yra atjungta, tinklas ir toliau veiks.

Kodėl tai vyksta?

Naujienų iš Pietų Korėjos apie kriptovaliutas smarkiai sumažėjo. Tai gali būti dviejų veiksmų rezultatas:

1. Jauni investuotojai nesupranta, ką tai reiškia kriptovaliutų rinkai ir jie parduoda savo turtą baimindamiesi  dėl didesnių kainų.

2. Ekspertai investuotojai naudojasi šiuo momentu, norėdami gauti pelną. Dabar vykdomi užsakymai, kurie sukelia šį „katastrofišką“ efektą.

 

Pietų Korėja pati viena negali sustabdyti kriptovaliutų ir toliau keisti pasaulio rinkos. Decentralizacija yra svarbi daugelio investuotojų pritraukimo ypatybė ir viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl kriptovaliutų negalima visiškai sustabdyti. Naujos žinios iš Pietų Korėjos turėjo didelės įtakos jau kintančioms kriptovaliutų kainoms. Tik laikas parodys, ar ši rink


Visos naujienos


Naujienlaiškis

Būkite pirmieji, kurie sužinos kriptovaliutų naujienas.

El.paštas: