Prekyba kriptovaliuta

NEO kaina priartėjo prie 160 dolerių lygio

NEO kaina priartėjo prie 160 dolerių lygio 2018.01.29

NEO kaina dėl lėto ir pastovaus augimo pasiekė 160 Jav dolerių lygį. Nors daugelio kriptovaliutų kaina paskutiniu metu krito, tačiau NEO kilo lėtai ir užtikrintai. Per paskutines 24 valandas NEO kaina vis dar laikosi 9,63% pakilime. Greičiausiai taip nutiko dėl stipraus Bitcoino vertės padidėjimo, tačiau šiai dienai mums yra sunku prognozuoti, ar tokia NEO kaina išsilaikys ir ateinančias kelias dienas.

Daugeliui investuotojų atrodo puiku, kai tarp tiek daug kritusių kriptovaliutų, NEO vis dėlto sugebėjo pakilti. Kai atsiranda rinkos kintamumas, daugeliui kriptovaliutų taip pat nutinka skirtingos reakcijos. NEO kainos atveju šis nepastovumas nepadarė nieko neigiamo NEO / BTC tarifui. Bendra dolerio vertė išliko stabili ir dabar netgi didėja. Iš tiesų per pastarąsias 24 valandas matome, kad NEO kainos padidėjo 9,63% JAV doleriais, o tai yra gana reikšmingas įvykis. Taip pat mes matome, kad NEO / BTC santykio tarifas padidėjo 14,43%, altokino naudai. Tai leidžia daryti išvadas, kad NEO kaina greičiausiai pakils iki 170 dolerių. Šiuo metu  kriptovaliuta kainuoja 160 dolerių, o tai yra labai stiprus pokytis, lyginant su praeitos savaitės rezultatais. Visų kriptovaliutų rinkose nuolatos kyla didesnis kintamumas, o NEO taip pat gali to neišvengti.

Natūraliai kyla didelis klausimas, kodėl NEO paklausa staiga tapo tokia kivaizdi. Tenka pripažinti, kad projektas, be abejo, turi daug nuopelnų. Panašiai kaip ir kitų kriptovaliutų, NEO kaina metu yra pagrįsta spekuliacijomis.

NEO-Price-2901

 

Toks NEO kainos pakilimas vos per 24 valandas suteikia labai daug vilčių investuotojams. Prekybos apimtis dabar buvo žymiai didesnė, nei kad vakar po pietų. Tokie rezultatai tik patvirtina, kad būtent dabar yra tikroji šios kriptovaliutos paklausa. Per paskutinias dienas NEO kaina vis lėtai ir stabiliai augo – o tai paliko didelę žymę kiekvienam investuotojui. Jei ir toliau laikysis toks lėtas ir stabilus augimas – greitai vertė bus  170 dolerių, o gal net ir daugiau.

Dauguma NEO prekybos platformų yra kilusios iš Korėjos „Upbit“ mainų. Jų apimtys sudaro 36% visų sandorių. Dabar yra labai įdomu sužinoti, kaip viskas vyks su NEO, atsižvelgiant į prekybos apimtį, tačiau ateities prognozės vis dėlto išlieka miglotos. Kai visoje kriptovaliutų rinkoje dabar vyksta daug pokyčių, nenuostabu, kad tai gali paveikti ir NEO.

Kiekvieno investuotojo pagrindinis darbas dabar yra atidžiai sekti kriptovaliutų kursus ir priimti loginius sprendimus. Rekomenduojame pasikonsultuoti su patyrusiais kriptovaliutų rinkos ekspertais – taip galėsite lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

 


Visos naujienos


Naujienlaiškis

Būkite pirmieji, kurie sužinos kriptovaliutų naujienas.

El.paštas: