Prekyba kriptovaliuta

Malta paskelbė apie revoliucinę blockchain strategiją

Malta paskelbė apie revoliucinę blockchain strategiją 2018.02.01

Maltos ministras pirmininkas Josephas Muscatas paskelbė, kad valdžia jau patvirtino pirmosios nacionalinės strategijos, skirtos reklamuoti blockchain technologiją, pradžią. Atsižvelgdamas į finansų reikalų parlamento komiteto surengtą konferenciją, Mascatas teigė, kad Malta taps viena iš pirmųjų pasaulio šalių, kuri plačiai apims visą blockchain technologiją ir ši strategija netrukus bus skirta viešoms konsultacijoms.

Visai tai yra skirta ne vien tik bitcoin kriptovaliutai, tačiau ir visai blockchain technologijai. Yra tikimasi, kad tai bus įdiegta daugelyje valdžios institucijų, įskaitant ir nacionalinius sveikatos registrus. Malta šiuo požiūriu gali tapta tikru pasauliniu pavyzdžiu visoms kitoms šalims. Ministras pirmininkas taip pat paragino Europos Sąjungą išnaudoti visą kriptovaliutų potencialą, tam, kad Europa taptų „bitcoin pasaulio žemynu“. Yra suprantam, kad finansų kontrolieriai yra labai atsargūs su visa kriptovaliutų rinka, tačiau tenka pripažinti, kad jos bet kuriuo atveju turės būti pripažintos. Maltos ministras pirmininkas tikisi, kad šalis taps pirmąja, kuri sukels šią revoliuciją, kol dar kitos šalys nespėjo šių planų nukopijuoti. Malta siekia būti puikiu pavyzdžiu visai Europai.

Darbo finansų ministras Silvio Schembri, kuris pirmininkauja Finansų reikalų komitete, sakė, kad reikia siekti, jog Fintech modelių kūrimas ir komercija būtų geriausi pasaulyje. Vyriausybė turėtų užtikrinti, kad Maltoje būtų tinkama finansų reguliavimo sistema, mokesčių sistema ir geriausia infrastruktūra, siekiant išpildyti šias ambicijas.

Su Maltos geografine padėtimi, oro sąlygomis, tvirta finansų sistema, įgūdžių baze ir verslumo dvasia yra tikėtina, kad šalis gali iš tiesų pasitarnauti pasauliui, kaip bandymų lokacija naujiems sektoriams ir užsienio įmonėms, kurios nori išbandyti naujas technologijas ir produktus vietoje. Jis pridūrė, kad jei Maltoje pavyktų pritraukti tik 1% Fintech pramonės po Brexit, tai reikštų 200 milijonų eurų įnašą į šalies ekonomiką.

Šiuos planus palankiai įvertino Maltos lošimų valdybos pirmininkas Josephas Cuschieris, kuris teigia, kad  šiemet bus paskelbti planai, susiję su kriptovaliutomis lošimų srityje. Jis teigė kad taip pat yra planuojami ir nacionaliniai lažybų mainai, į kuriuos įsitrauks ir Europos lošimų institutas, kuris teikia tikslinius mokymus sektoriams.

Už naujoves pasisakė ir Abdallos Kablano, „Sixcap“, skaitmeninės bendrovės, įsikūrusios Singapūre, pagrindinis mokslinis pareigūnas. Jis teigė, kad Malta turi visas galimybes prisijungti prie blockchain, nes turi puikias finansines paslaugas ir IT sektorių. Singapūre daugelis mano, kad Malta  gali tapti Fintech pasaulio sostine.

Šiuo metu yra prognozuojama, kad blockchain technologijos naudojimas sparčiai populiarės, kaip populiarėjo internetas praėjusio amžiaus dešimtajame dešimtmetyje po to, kai buvo įdiegti „web broswers“.

 

MALTA CONFERENCE

 

Malta taps puikiu pavyzdžiu visai Europos Sąjungai, kuriai kaip žinia priklauso ir Lietuva. Blockchain technologija decentralizuos finansines paslaugas, nes internetas jau decentralizavo žiniasklaidą ir informaciją.

 


Visos naujienos


Naujienlaiškis

Būkite pirmieji, kurie sužinos kriptovaliutų naujienas.

El.paštas: