Prekyba kriptovaliuta

Litecoin istorija ir kainos analizė

Litecoin istorija ir kainos analizė 2018.01.22

Litecoin kriptovaliutų ekosistemoje dažnai yra vadinama „mažuoju bitcoin broliu“. Ši kriptovaliuta yra labai populiari nuo pat savo atsiradimo 2011 metais. Kaip ir kitos kriptovaliutos, litecoin yra naudojama blockchain technologijos pagrindu, kur lėšos yra pervedamos tiesiogiai įmonėms ar individualiems asmenims. Čia nėra jokių tarpininkų.

Litecoin iš kitų kriptovaliutų išsiskiria savo greičiu, monetų skaičiumi ir rinkos kapitalizacija. Litecoin greitis, per kurį yra apdorojamas vienas blokas, yra 2,5 minutės, kai tuo tarpu bitcoin tai atlieka per 10 minučių. Kriptovaliutos kūrėjai teigia, kad greičiau patvirtinami sandoriai suteikia daugiau patogumo kiekvienam vartotojui. Taip pat ši kriptovaliuta išsiskiria savo kasimo algoritmu, nes čia yra naudojami skriptai. Litecoin tinklas gali gaminti 84 milijonus valiutos vienetų. Būtent dėl šių priežasčių, litecoin vis dar laikosi populiariausiųjų kriptovaliutų sąraše.

Iš istorijos krypties verta paminėti, kad litecoin išrado 2011 metų spalio 7 dieną. Tai padarė buvęs Google darbuotojas Charlie Lee. Jeigu vartotojai mano, kad bitcoin yra auksas, tai litecoin drąsiai galime sulyginti su sidabru. Šios kriptovaliutos kūrimo tikslas buvo alternatyvumas ir pigios, bei greitos skaitmeninės valiutos operacijos.

 

Kainos analizė

Šiuo metu litecoin kaina buvo pasiekusi 215 Jav dolerių ribą.

Pagrindinės pokalbių temos apie litecoin šiomis dienomis yra apie tai, kad vertė viršijo 215 USD, o po to ėmė kristi. Primename, kad dar praėjusios savaitės pradžioje, litecoin kaina buvo tik 180 Jav dolerių, tačiau, kai suma pasiekė 200 – kriptovaliuta jau buvo pasiekusi savo aukščiausia lygį. O kai kaina pasiekė ir 215 USD  - buvo pastebėta nemažai kriptovaliutos pirkimo ir pardavimo sandorių.

Bendras kainos pasikeitimas šį kartą buvo labai akivaizdus – nuo žemiausios 138 USD vertės pakilo iki aukščiausios - 215 USD.

 

Litecoin_Price_Chart-1

 

Kitas rekordas, kurį mes galime pastebėti – tai laiko tarpas, per kurį litecoin vertė šitaip išaugo. Vos per 100 valandų kaina pasikeitė. Tačiau, kai kuriems valiutų pirkėjams tokie šuoliai per trumpą laiką gali kelti tam tikras abejones. Tuo tarpu kiekvienas patyręs pirkėjas ar strategas turėtų žinoti, kad litecoin greičiausiai tikrai laikys savo kainą 175 – 190 USD diapazone.

Jeigu Jums kyla tam tikrų klausimų – mes visada kviečiame konsultuotis su patyrusiais kriptovaliutų rinkos ekspertais. Su pagalba investuoti visada yra lengviau!


Visos naujienos


Naujienlaiškis

Būkite pirmieji, kurie sužinos kriptovaliutų naujienas.

El.paštas: