Prekyba kriptovaliuta

Lisk kaina pakilo iki 23,9 dolerių

Lisk kaina pakilo iki 23,9 dolerių 2018.02.09

Kadangi visos kriptovaliutos paskutinėmis dienomis pradėjo labai atsigauti, investuotojai po truputį jau gali atsipūsti. Per praėjusią savaitę Lisk kriptovaliutos kaina turėjo keletą teigiamų pokyčių. Nepaisant to, kad aplinkinių kriptovaliutų kritimo įtaka buvo labai stipri, matome, kad Lisk kainos tendencijos tai labai nepaveikė. Šiuo metu Lisk kaina siekia 23,85 dolerius ir žada tikrai gerą ateitį, tačiau verta žinoti, kad bus nelengva išsaugoti esamą kainų tendenciją.

Lisk kaina jau užsitikrino savo tvirtą pelną, nes šis ypatingas altcoinas kyla jau seniai. Per pastarąsias 24 valandas, kaina padidėjo 16,83 procentais ir visa tai buvo pasiekta, nepaisant gana mažos prekybos apimties. Jeigu dar prisimenate, tai praėjusią savaitę Lisk kaina smarkiai nukrito nuo 23,5 dolerių iki vos 12 dolerių. Tačiau čia nebuvo joks siurprizas, kadangi ir visos kitos kriptovaliutos krito ir kai kurios net labai smarkiai, bet visi kriptovaliutų ekspertai yra nusiteikę labai optimistiškai ir tiki, kad visi šie kritimai netolimoje ateityje bus greitai užmiršti.

Apie Lisk kriptovaliutą

 Lisk yra viena iš senesnių kriptovaliutų. Ji atsirado 2016 metų gegužės mėnesį. Lis kriptovaliuta turi keletą unikalių savybių, kurios daro ją naudinga:

 1. Kaip ir Ethereum, taip ir Lisk palaiko programas, kurios paleidžiamos su blockchain. Be to platforma yra suprojektuota taip, kad kiekviena programa turėtų savo „sidechain‘ą“, atskirtą nuo pagrindinės blockchain. Dar geriau, šios blockchain programos parašomos, naudojant NodeJS / JavaScript backend ir CSS3 / HTML5 / JavaScript. Tai reiškia, kad jau yra šimtai tūkstančių kūrėjų, kurie praktiškai žino, kaip rašyti Lisk programas. Kriptovaliuta gali būti naudojamas, siekiant supaprastinti decentralizuotų programų („dapps“) kūrimą, leidimą, platinimą ir pajamų gavimą. Tai vienintelė kriptovaliuta kuri yra sukurta gamintojams.

 2. Lisk yra pirmoji pasaulyje modulinė, plokščių pagrindu sukurta, platforma, apimanti modulius, kurie yra jo dizaino ir konstrukcijos pagrindas. Sistema leidžia kiekvienam kurti savo decentralizuotas programas, kurios veikia ant savo ryšio grandinės.

 3. „Microsoft“ yra vieni iš Lisk partnerių. Abi šalys sutiko kriptovaliutą integruoti į „Azure Blockchain“. Atsižvelgiant į „Microsoft“ įtaką ir didėjanti „debesies“ populiarumą, daugelis gamintojų pradeda rinktis Lisk jų platformos blockchain kūrimui.

 

Taigi, ši unikali kriptovaliuta siūlo mums tikrai neeilinius privalumus. Kadangi Lisk kaina vos per 24 valandas sugebėjo šitaip smarkiai pakilti, yra tikėtina, kad netrukus pastebėsime didesnį susidomėjimą šia kriptovaliuta. Gal netgi atsiras daugiau šios kriptovaliutos pirkimo.

 


Visos naujienos


Naujienlaiškis

Būkite pirmieji, kurie sužinos kriptovaliutų naujienas.

El.paštas: