Prekyba kriptovaliuta

Ledger Nano S piniginės apžvalga

Ledger Nano S piniginės apžvalga 2018.01.30

Techninės įrangos piniginės („Hardware wallets“) dabar yra laikomos vienu geriausių ir patikimiausių būdų saugoti savo kriptovaliutoms. Jos suteikia galimybę siųsti ir gauti kriptovaliutas su bet kokiais kompiuteriais, net jeigu jie turi virusų ar kokių nors kitų kenkėjiškų programų. Tokios piniginės gali pasiekti maksimalų saugumą, nes saugo Jūsų privatųjį raktą ir pasirašo bitcoin sandorius neprisijungus. Taigi, jei kažkas bando nuotoliniu būdu „nulaužti“ Jūsų piniginę, tai tikrai nepavyks. 

Dauguma techninės įrangos piniginių taip pat naudoja antrą ekraną arba įrenginį, kad patvirtintų Jūsų piniginės veiksmus, pavyzdžiui, sandorio pasirašymą. Tokiu būdu,  jei įsilaužėlis įgyja valdymą kompiuteryje, jis vis tiek negali padaryti jokios žalos, nes jam reikalinga prieiga prie fizinio įrenginio, prijungto prie kompiuterio. Jei jau turite savo kriptovaliutų – Jums tiesiog yra būtina apsaugoti savo konfidencialius duomenis ir prieigą prie lėšų.

 

Dizainas ir vartotojo sąsaja

Ledger Nano S dizainas yra kompaktiškas lengvas ir paprastas. Didelį pranašumą čia suteikia metalinis korpusas, kuris yra itin patvarus. Šį įrenginį yra tiesiog patogu tiek laikyti rankose, tiek nešiotis kišenėje.

Naudojimasis šia pinigine yra nesudėtingas: pirmą kartą įjungus reikės įvesti PIN kodą, tam, kad apsaugotumėte įrenginį nuo nepageidaujamos prieigos. Vėliau gausite 24 žodžių kombinaciją („seed“), kuri bus naudojama Jūsų privačių raktų kūrimui. Ši žodžių seka turėtų būti užrašyta saugioje vietoje, o ne Jūsų kompiuteryje. Ledger Nano S turi du valdymo mygtukus. Pradinis įrenginio nustatymas yra gana paprastas ir trunka apie 3 minutes. Didžioji dalis laiko praleidžiama įrašant specialią kombinaciją („seed“). Beje, šios kombinacijos negali matyti įsilaužėliai.

Nustačius parametrus beliks įdiegti programą, su kurios pagalba galėsite siųsti ir gauti bitcoin ar kitą kriptovaliutą. Labai patogu yra tai, kad su šiuo vienu įrenginiu Jūs galite valdyti ne vieną, o kelias skirtingas kriptovaliutų operacijas.

Iš pasirenkamų įrenginio programų, mes rekomenduojame naudoti Google Chrome plėtinį, kuris suteikia šias galimybes:

·         Bendroji sąskaitos informacija;

·         Kriptovaliutų siuntimas ir gavimas iš/į įrenginio/į;

·         Programos nustatymai (pvz, valiutos kursai, kalba ir t.t);

 

 

LEDGERNANOS PAV1

 

Altcoinų palaikymas

Ledger Nano S leidžia Jums valdyti šias kriptovaliutas:

·         Bitcoin;

·         Ethereum / Ethereum Classic;

·         Litecoin;

·         Dogecoin;

·         Zcash (z-adresai nepalaikomi);

·         Dash;

·         Stratis.

 

Apie Ledger gamintoją

Ledger buvo įkurta 2015 m. Prancūzijoje. Nuo tada bendrovė įgijo didelę įtaką bitcoin ir kitų kriptovaliutų  sričiai ir tapo vertu Trezor bendrovės konkurentu. Ledger Nano S savo programoms naudoja atvirąjį šaltinį ir bendrovė palaiko puikų klientų aptarnavimą ir stabilumą.

Verta paminėti ir tai, kad Ledger Nano S dabar yra parduodamas puikia kaina. Dizainas, patogumas ir kaina – trys aspektai dėl ko šios techninės įrangos piniginės dabar tampa vis populiaresnės. Įrenginio techninė pažanga pastaraisiais metais padarė išties didelį įspūdį visiems kriptovaliutų ekspertams.

 

Dėl Ledger Nano S piniginės įsigijimo – susisiekite su mumis!

 

LEDGERNANOPAV2


Visos naujienos


Naujienlaiškis

Būkite pirmieji, kurie sužinos kriptovaliutų naujienas.

El.paštas: