Prekyba kriptovaliuta

Kriptovaliutų mokėjimo kortelės – naujovė mūsų šalyje

Kriptovaliutų mokėjimo kortelės – naujovė mūsų šalyje 2018.01.03

Kriptovaliutos jau tapo kone mūsų gyvenimo būdu, tad dabar jau galime drąsiai džiaugtis ir visais jų teikiamais privalumais. Vienas jų – naujosios kriptovaliutų mokėjimo kortelės. Jos suteikia labai didelius privalumus, kadangi jau greitai visose Lietuvos parduotuvėse bus galima atsiskaityti, pvz. bitcoin mokėjimo kortele.

 

Kol kas beveik visos mokėjimo operacijos yra atliekamos virtualiai, tačiau  debetinė mokėjimo kortelė suteiktų  progą atsiskaitinėti kriptovaliutomis ne tik internetinėse, bet ir tikrose parduotuvėse. Tokios kortelės iš esmės nėra kažkuo ypatingos – jos atrodo, kaip ir mums įprastos banko kortelės, kurias naudojame kiekvieną dieną parduotuvėse.

 

Šios kortelės visų pirma suteiktų patogumą, nes nereikėtų savo kriptovaliutų keistis į įprastas valiutas.  Finansines operacijas parduotuvėse vykdytų kompiuterio kasos aparatas, kuris kreiptųsi į mobilią kripto piniginę ir patvirtintų tam tikrą operaciją. Tai itin vilioja kiekvieną vartotoją, tačiau pardavėjai vis dar tam iki galo nesiryžta, kadangi tokios sistemos įdiegimas jiems kainuotų papildomus pinigus. Tačiau papildomos įrangos pardavėjams įsigyti nereikėtų, jeigu atsiskaitymo procesas būtų atliekamas taip pat, kaip ir su paprastomis banko kortelėmis. Būtent taip ir yra šiuo metu Lietuvoje – su tokiomis kortelėmis mes galime išsigryninti pinigus bet kuriame bankomate ir vėliau panaudoti juos apsipirkinėdami.

 

Tokios kortelės yra labai patogios ir tuo, kad galima patiems pasirinkti, kokiomis valiutomis (eurais, svarais, ar doleriais) jos bus aktyvuojamos. Tai suteikia didelius privalumus atostogaujantiems, ar šiaip daug keliaujantiems žmonėms. Be to pinigus gryninti galima skirtingomis valiutomis kiekvieną kartą.

 

Kelios komapanijos Lietuvoje jau leidžia tokias mokėjimo korteles. Ir yra tikimasi, kad tokių kortelių populiarumas su laiku tik augs, kadangi poreikis ir kriptovaliutų rinka nuolatos didėja. Verta paminėti ir tai, kad kriptovaliutų mokėjimo kortelės yra jau senokai pamėgtos ir naudojamos užsienio šalyse. Ten daugelis parduotuvių ir ne tik internetinių – jau priima kriptovaliutas, kaip įprastą valiutą, todėl nebereikia nuolatos grynintis pinigų bankomatuose.

 

Susisiekite su mumis ir mes Jums padėsime įsigyti naująsias kriptovaliutų mokėjimo korteles !


Visos naujienos


Naujienlaiškis

Būkite pirmieji, kurie sužinos kriptovaliutų naujienas.

El.paštas: