Prekyba kriptovaliuta

Kriptovaliutų kasėjai taikosi į Aziją – ten kasimo įranga parduodama žymiai pigiau

Kriptovaliutų kasėjai taikosi į Aziją – ten kasimo įranga parduodama žymiai pigiau 2018.02.26

Elektroninės priekyvietės Azijoje šiuo metu sulaukia nemažai tarptautinių pirkėjų, kurie ieško pigios kriptovaliutų kasimo įrangos. Šiuo metu yra tikrai nemažas tokių pirkėjų antplūdis.

Kriptovaliutų kasimo įranga, įskaitant tokius komponentus kaip „GPU“, motinines plokštes ir „fans“, Azijoje gali būti parduodamos net 50% pigiau nei Europoje. Daugelyje vietovių klientai taip pat gali turėti savo kasimo platformas, kurias pardavėjai surenka. Kas geriausia yra tai, kad nepaisant to, kad reikia laukti, kol įranga bus surinkta – jie vis tiek gali sutaupyti nemažai pinigų. Viena iš svarbiausių prekyviečių yra Honkongo „Sham Shui Po“. Dėl kitokio pardavimo mokesčio – ši prekyvietė yra itin paklausi. Pardavimų bumas, kuris šiuo metu yra jaučiamas visoje Azijoje, suteikia verslininkams tik džiaugsmo. Pastaraisiais mėnesiais pardavimai smuko, o kompiuterių poreikis labai sumažėjo, todėl dabartiniai išaugę pardavimai suteikia naujų vilčių vietos verslininkams.

Kriptovaliutų kasimo įranga dažniausiai yra gaminama Kinijoje. Kompiuterinės technikos, skirtos kasti kriptovaliutas, varomoji jėga yra kripto kalibravimas - procesas, užtikrinantis „Proof of Work“ protokolų, tokių kaip bitcoin, saugumą. Kompiuteriai gali spręsti sudėtingus matematinius skaičiavimus, o atsiradus sprendimui, galima įraštyi jį į blockchain ir suteikti atlygį. Taip yra sukuriami nauji bitcoin produktai. Daugelis investuotojų dabar kaip tik domisi šiuo kriptovaliutų kasimo procesu, todėl ir reikiamos įrangos paklausa ženkliai didėja.

Tačiau ekspertai pažymi, kad yra keli apribojimai kasimo platformoms namuose. Pradinės šio proceso kainos gali svyruoti nuo kelių tūkstančių iki dešimčių tūkstančių ar daugiau. Taip pat verta paminėti, kad kriptovaliutų kasimas yra labai daug energijos sunaudojantis procesas, todėl tam irgi reikia papildomų išlaidų. Be to paprastas žmogus, kuris kasa kriptovaliutas savo namuose, natūraliai konkuruoja su daug galingesnėmis mašinomis ir kasimo vietomis, o tai gali reikšti nereguliarius išmokėjimus. Jums gali prireikti kelių nuolatinio darbo mėnesių, jei norėsite susigrąžinti investicijų išlaidas ir pasiekti pelną.

Nors smulkiems kasėjams ir gali kilti kažkokių sunkumų, tačiau gamintojai jau dabar gauna didžiulį pelną iš įrangos pardavimo. Anksčiau šiais metais „AMD“ paskelbė apie 1,48 mlrd. USD pajamas (tai 34 procentais daugiau nei pernai. Kompiuterija ir vaizdo plokštės sudarė 958 milijonus dolerių, o tai yra 60 procentų padidėjimas. „Nvidia“ taip pat sulaukė naudos, nes bendrovė pranešė, kad iš kasimo įrangos sulaukė apie 150 milijonų eurų pelno. Didžiulė visa to pasekmė yra ta, kad kriptovaliutų kasimas sukėlė didelę grafinių procesorių paklausą, o vidutinės kasimo platformos turi rigus, kuriems tinka nuo 6 iki 12 „GPU“ kortelės. Nesenai buvo pranešta, kad jau yra pradėtos kurti specialiosios kortelės, su trumpesniu garantiniu laikotarpiu, siekiant padidinti produkciją.

Didelė šios įrangos paklausa taip pat jaučiasi ir Azijos prekyvietėse. Vienas parduotuvės savininkas sakė: „Per paskutinius šešis mėnesius, mes parduodavome daugiau kasimo įrangos ir mums neretai pritrūksta atsargų.“

Dar vienas pardavėjas Liu Xiao Yu iš Singapūro, pranešė „Reuters“:

„Buvo klientas, kuris paprašė įrenginio su 500 GPU kortele, kurios kaina yra didesnė nei 350 000 JAV dolerių... Buvo dar vienas, kuris atėjo praėjusią savaitę, prašydamas 1000 GPU kortelės, bet aš bijau suteikti teigiamą atsakymą, nes tiekimas dabar yra ne visada laiku įvykdomas.“

 

 

 

Verta paminėti ir tai, kad kasimo procesas ir įrangos įsigijimas labiausiai priklauso nuo kriptovaliutų rinkos. Įrangos paklausa visada jaučia padidėjimą, kai kriptovaliutų vertės kyla. Šios pramonės atstovai yra įsitikinę gero verslo sėkme jau visai netolimoje ateityje, nes daugelis investuotojų yra įsitikinę, kad bitcoin ir kitos kriptovaliutos dar pasieks savo pačias didžiausias aukštumas.

 


Visos naujienos


Naujienlaiškis

Būkite pirmieji, kurie sužinos kriptovaliutų naujienas.

El.paštas: