Prekyba kriptovaliuta

Kriptovaliutų kainos kyla ir rinka atsigauna

Kriptovaliutų kainos kyla ir rinka atsigauna 2018.02.08

Jau nuo užvakar galime puikiai matyti, kad bitcoin, ethereum, ripple ir kitos kriptovaliutos pradeda atsigauti ir jų kainos vėl sėkmingai kyla.

Per pastarąsias 24 valandas pasaulinė kriptovaliutų rinka sparčiai augo - kapitalizacija išaugo 78,6 mlrd. dolerių. Visas praeitas mėnuo kriptovaliutoms buvo itin nesėkmingas, tačiau situacija pamažu gerėja. Pasak internetinės svetainės „CoinMarketCap“, sausio 7 dieną, pasiekus maždaug 834 milijardus dolerių, rinka buvo sumažėjusi 66 procentais. Tačiau bitcoin, ripple ir ethereum dabar ėmė kilti, o tai paskatino ir kitų kriptovaliutų pakilimus. Dabar raudonos spalvos kursuose praktiškai nebematyti. Daugelis kriptovaliutų ekspertų yra įsitikinę, kad visa rinka šiais metais gali pasiekti naujų aukštumų.

Tomas Glucksmanas iš kampanijos „GateCoin“ pranešė CNBC:

„Kriptovaliutų mainų reguliavimo pripažinimo didinimas, institucinio kapitalo įvedimas, pagrindiniai technologijų pokyčiai prisidės prie rinkos atsigavimo, kriptovaliutų kainų įvedimo ir prie geriausių šių metų rezultatų.“

Jis taip pat pridūrė, kad bitcoin, didžiausia ir žinomiausia kriptovaliuta, gali pasiekti iki 50.000 dolerių kainą iki šių metų gruodžio mėnesio.

 Bitcoin (BTC) antradienį sumažėjo iki 6,048 dolerio - tai yra blogiausia kaina nuo lapkričio 13 dienos, tačiau stipri, tik vienos nakties įtaka privertė kriptovaliutos kainą šoktelėti iki beveik 8,500 dolerių.

 

 

Tuo tarpu artimiausių bitcoin konkurentų ethereum ir ripple kainos taip pat išaugo: per pastarąsias 24 valandas beveik 25 ir 20 procentų.

Jamie Burke, „Outlier Ventures“ generalinis direktorius, yra rimtai nusiteikęs dėl kriptovaliutų ateities, teigdamas, kad įmanoma pasiekti ir 1 trilijono dolerių ribą. Jis pasakė „CNBC“:

„Mes tikime, kad po vasario mėnesio kriptovaliutų rinka greičiausiai bus vienoda arba didesnė nei praėjusiais metais. Jeigu potencialiai pasieksime trilijono dolerio rinką – tai jis taps labiau orientuota į tinkamus rinkos pagrindus.“

Nors visada yra kritikų ir abejojančių žmonių, tačiau kriptovaliutų rinkos rezultatai rodo realybę tokią, kokia ji yra. Valiutų kainos kyla, žmonės ieško naujų darbo vietų darbui su kriptovaliutomis, kasdien daugėja naujų investuotojų. Didžiulis susidomėjimas visa kriptovaliutų rinka galų gale jau pradeda atnešti žmonėms ne tik pelną, tačiau ir kyla poreikis daugiau dirbti su visa šia sfera. Yra matoma, kaip daugėja ne tik investuotojų, tačiau ir aktyvių žmonių, kurie domisi kriptovaliutomis iš esmės.

Jeigu ir Jūs norite investuoti į kriptovaliutas – susisiekite, mes visada Jums patarsime, kada būna palankus metas ir kokiai kriptovaliutai yra verta skirti dėmesį.


Visos naujienos


Naujienlaiškis

Būkite pirmieji, kurie sužinos kriptovaliutų naujienas.

El.paštas: