Prekyba kriptovaliuta

Kriptovaliutų ateitis priklauso tik nuo mūsų noro gyventi kitaip

Kriptovaliutų ateitis priklauso tik nuo mūsų noro gyventi kitaip 2017.12.27

Yra lengva priprasti prie kiekvienų naujovių dabar, tačiau yra sunku nuspėti, kaip viskas gali pasikeisti ateityje.

Kai buvo sukurta pirmoji "MyEtherWallet" versija, nebuvo siekiama radikaliai pakeisti pasaulio, tačiau buvo sukurtas piniginės generatorius, kuriam nereikėjo komandinės eilutės. O jau po dviejų su pusės metų viskas buvo patobulinta ir dabar piniginių versija gali būti siejama su blockchain technologija, ypač kalbant apie žetonų naudojimą. Tai tik vienas iš pavyzdžių – kaip šiomis dienomis viskas gali greitai pasikeisti.

Tačiau tas faktas, kad mes sugebėjome sukurti tokį produktą, kaip kriptovaliutos, leidžia suvokti daugiau ne apie mūsų įgūdžius, o apie pačią pasaulinę rinką. Tokio gaminio kūrimas gali klestėti tik tokioje sparčiai besivystančioje erdvėje. Kai kurie investuotojai yra konservatiški, tačiau verta žinoti, kad rizikuoti sugeba tik savarankiškai motyvuoti, kruopščiai besidomintys naujovėmis, asmenys. Nepriklausomai nuo dabar turimos patirties, kriptovaliutų sfera yra prieinama tiems, kurie mato geresnį rytojų. Ir kriptovaliutos niekaip negalės būti susijusios su senąja pinigine sistema, kadangi tai turi visiškai kitokią schemą ir reikalavimus.

Verta žinoti, kad labiausiai prie šios naujovės prisideda tas faktas, kad kriptovaliutos yra labai saugios. To niekada negalėsime pasakyti apie jokias kitas pasaulines valiutas. Kaip pavyzdis – grynieji pinigai gaisro atveju pranyktų, o skaitmeninės valiutos – ne. Būtent šis proveržis ir keičia visas nusistovėjusias normas. Tačiau yra viena bėda – jei skaitmeniniai pinigai dingsta – jų greičiausiai jau nebepavyks atgauti, todėl investuoti reikia labai atsargiai ir daryti tai tik gerai pasidomėjus. Kai pinigai dingsta, galima to išvengti ateityje, tačiau ne visada pavyksta išsiaiškinti, kas įsilaužė per kenkėjiškas programas, kas pavogė pinigus ir t.t (puikus pavyzdys nicehash kriptovaliutos pagrobimas). Todėl visą sistemą ir priėjimą prie jos dar reikia nemažai tobulinti.

Tačiau pripažinkime, kad kriptovaliutos yra labai unikalus atradimas. Produkto kūrimas ribotam demografiniam rodikliui dirbs tik tuomet, kai demografiniai rodikliai dominuos rinkoje. Kai rinka plečiasi, ką jūs optimizuojate? Kokie yra Jūsų pirminiai tikslai? Integracija su tradiciniu pasauliu? Decentralizavimas? Saugumas? Išplėstiniai vartotojai? Kontrolė? Nauji vartotojai?

Logiška, kad kiekvienas naujai sukurtas produktas buvo kuriamas tam, kad tarnautų žmogui ir palengvintų jo gyvenimą. Tačiau vienas produktas niekada negali išspręsti visų žmogaus poreikių ir lūkesčių. Viena bendrovė tuo pačiu metu negali suteikti Jums privataus rakto, tuo pačiu pasiūlydama dviejų veiksnių autentifikavimą. Komanda negali išlaikyti savo lėšų, tuo pačiu leidžiant Jums siųsti pinigus bet kur, kai tik norite. Skirtingesnė naudotojų populiacija reikalauja daugiau skirtingų globalinių sprendimų. Tam reikia daugiau skirtingų talentų, kad galėtumėte kurti šiuos produktus ir padėti žmonėms suprasti blockchain technologiją.

 

Ko mums reikia?

Mums reikia daugialypių sprendimų, kurie orientuojasi į tradicines įmones ir gali dirbti pagal savo nustatytą apskaitos praktiką. ICO ir labdaros organizacijoms reikia skaidrumo sistemų. Mums reikalingos komandos, kuriose daugiausia dėmesio skiriama itin privatiems sprendimams, kurie yra pavojingose situacijose, arba tiesiog vertina kontrolę aukščiau visko. Mes taip pat turime turėti išteklių, skirtų augančioms ekosistemoms. Vaizdžiai šnekant, mums yra reikalingos priemonės bankui be banko ir bankininkystės. Mums reikia dokumentų ir tyrimų, kad tie, kurie turi patirties, galėtų naudotis savo pažangiais įgūdžiais, kad galėtų tobulinti sistemas. Mums reikia mokytojų, kurie žino technologijas viduje ir išorėje, ir tiems, kurie turi viskam prieinamą analogiją.

Kokios galimybės mūsų laukia?

Norėdami turėti gražesnę ateitį – mes turime pradėti kurti ją jau dabar. Žmonės, kuriantys ją, turi būti tokie pat skirtingi, kaip ir žmonės, kurie bus jo dalis. Tai negali būti tik techniniai ekspertai ar didelės korporacijos. Ne kiekvienam projektui yra reikalingi milijonai dolerių arba aukštąjį išsilavinimą turintys asmenys. Tam reikia tiek universitete besimokančių, tiek užaugusių mokslininkų. Prie to prisidėti gali netgi leidėjai, rašytojai ir atsitiktiniai komentatoriai internete. Svarbiausia yra susivienyti ir pakeisti savo konservatyvų požiūrį.


Visos naujienos


Naujienlaiškis

Būkite pirmieji, kurie sužinos kriptovaliutų naujienas.

El.paštas: