Prekyba kriptovaliuta

Kriptovaliuta Nicehash nulaužta

Kriptovaliuta Nicehash nulaužta

2017 12 06 buvo paskelbta, kad nulaužta nicehash kriptovaliuta. Socialinė žiniasklaida paskelbė, kad įvyko nicehash saugumo pažeidimas. Tai buvo susiję su kriptovaliutos tinklapiu ir, kaip bebūtų gaila, buvo prarastos viso ten esamos lėšos. Verta paminėti, kad nicehash gyvavo nuo pat 2014 metų ir buvo valiutų pirkimo/pardavimo vietoje, kas buvo labai naudinga valiutų kasėjams. Šią valiutą buvo galima nuomotis, norint atlikti įvairius kitus procesinius mokėjimų veiksmus.

Daugybę žmonių kreipėsi su pranešimais, kad jų nicehash „piniginės“ buvo ištuštintos. Jau praėjus valandai laiko po šių pranešimų – buvo oficialiai paskelbta, kad ši kriptovaliuta yra nulaužta.

 

Kompanija savo pranešime teigė:

Svarbu žinoti tai, kad nicehash bitcoin mokėjimo sistema buvo nulaužta ir visas piniginis turinys buvo „pavogtas“. Mes stengiamės patikslinti tikslų nukentėjusių vartotojų skaičių, bei tikslią valiutų sumą. Akivaizdu, jog tai yra didelį susirūpinimą keliantis dalykas ir mes stengsimės ištaisyti tai per artimiausias kelias dienas. Tam, kad galėtume atlikti tikslų tyrimą, mes pranešėme apie šį incidentą atitinkamoms valdžios ir teisėsaugos institucijoms. Siekiame kuo grečiau imti su jais bendradarbiauti. „

 

Nors kompanija dar nepaskelbė tikslios pavogtos sumos, tačiau pagal nicehash vartotojų „piniginių“ adresus, yra rodoma, kad pagrobta net 4 736, 42 BTC. Tai yra kiek daugiau nei 62 milijonai JAV dolerių, vertinant dabartinėmis kainomis.

 

Dėl galimo pažeidimo ateityje ir galimos dar vienos vagystės, nicehash kompanija skatina vartotojus pasikeisti savo interneto slaptažodžius.

 

Visa ši situacija bus ir toliau labai stebima.


Visos naujienos


Naujienlaiškis

Būkite pirmieji, kurie sužinos kriptovaliutų naujienas.

El.paštas: