Prekyba kriptovaliuta

Kokia ateitis laukia kriptovaliutų?

Kokia ateitis laukia kriptovaliutų? 2018.02.06

Daugelio kriptovaliutų kritimas paskutiniu meta kelia nemažai neramumų visoje kripto bendruomenėje. Tačiau daugelis protingų investuotojų teigia, kad kuo labiau krenta bitcoin – tuo daugiau reikia ir investuoti. Ši strategija jau ne vienam investuotojui suteikė labai gerus rezultatus.

Taip pat daugelis investuotojų, kurie jau ne pirmus metus yra aktyvūs rinkoje, teigia, kad toks kritimas yra normalus, vien dėl Kinijos kriptovaliutų draudimų. Kiekvienos naujienos ar įvykiai kripto pasaulyje visada atsiliepia rinkai. Tačiau tai visiškai nereiškia, kad nuosmukis bus visada. Jeigu pradedantiesiems investuotojams tai atrodo blogai - patyrusieji per daug nesijaudina, nes decentralizuoti tinklai būtent ir yra sukurti taip, kad išvengtų žalos. Kriptovaliutų kritimas daugiau užkerta kelią nepatyrusiems ir netechniniams investuotojams.

Visų pirma, mes turime suprasti, kad besikeičiantis kainų ciklas šioje kriptovaliutų technologijoje yra labai stiprus veiksnys. Kaip ir puikus pavyzdys su „Microsoft“, kai buvo bandyta uždrausti „Open Source“, o tiksliau „Linux“. Nors „Microsoft“ ir turėjo labai didelę įtaką tam – tačiau tai neįvyko. Juk visa interneto politika yra paremta realiais pinigais ir realia ekonomika. Tiek šių dalykų, tiek kriptovaliutų rinkos pusiausvyros valdymas yra aiškus ir galiausiai bus įtrauktas į interneto istoriją, kaip ir daugelis atvirojo tipo platformų.

Investavimas į kriptovaliutas yra spekuliacinis ir būtent tuo visa kriptovaliutų rinka ir yra išskirtinė. Daugelis pastebi, kad dabartinė kriptovaliutų rinka yra tarsi analogas interneto ryšio naudojimo istorijai. Tik 1993 metais internetas tapo populiarus ir jam prireikė kelių metų, kad pasiektų visų vartotojų gyvenimus ir pradėtų keisti visą pasaulį iš esmės. Turėtume žinoti, kad kompiuterinių tinklų veikla vyko nuo maždaug 1960 metų pabaigos, tačiau nepadarė jokios įtakos mūsų gyvenimams iki pat 20 amžiaus pabaigos. O štai 1993 metais - mes jau dažnai siųsdavome elektroninius laiškus per „Elm“ sistemą ir rašėme bei redagavome žinutes per „Vim“. Juk dabar mums yra įprasta gauti įvairius dokumentus internetu, nepaisant kaip toli žmonės yra nutolę vienas nuo kito. O juk dar praėjusiame amžiuje toks dalykas atrodė tikra mistika.

 

CRYPTOFUTRE2

 

Lygiai tas pats yra pasakytina ir apie kriptovaliutas – kiekvienai naujovei reikia laiko, kad ji galėtų pilnavertiškai užimti ir pakeisti mūsų gyvenimus. Kažkada atsiskaitinėti už visas paslaugas kriptovaliutomis bus taip įprasta, kaip, kad dabar pervedinėti pinigus į kitas sąskaitas savo valstybinėmis valiutomis.

 

CRYPTOFUTURE1

 

Visi puikiai suprantame, kad artėja didelių pokyčių laikas ir yra visiškai nesvarbu, kokia šiandien yra bitcoin kaina. Šios kriptovaliutų technologijos be jokios abejonės turi didelę įtaką visai mūsų naujos kartos ateičiai.


Visos naujienos


Naujienlaiškis

Būkite pirmieji, kurie sužinos kriptovaliutų naujienas.

El.paštas: