Prekyba kriptovaliuta

Kodak paskelbė apie savo naujos kriptovaliutos (KodakCoin) išleidimą

Kodak paskelbė apie savo naujos kriptovaliutos (KodakCoin) išleidimą 2018.01.12

KodakOne platforma ir KodakCoin kriptovaliuta suteiks fotografams naują pajamų srautą ir saugias darbo vietas. Šiandien Kodak ir WENN Digital  paskelbė apie KodakOne vaizdo teisių valdymo platformos ir KodakCoin kriptovaliutą išleidimą, skirtą fotografams ir agentūroms, kad būtų galima labiau kontroliuoti vaizdų teisių valdymą.

Naudodama blockchain technologiją, KodakOne platforma sukuria šifruotą, skaitmeninę autorių teisių savininkų registraciją, kurioje registruojami nauji ir archyviniai darbai, kuriuos jie galės licencijuoti toje platformoje. Su KodakCoin kriptovaliuta fotografai kviečiami dalyvauti naujoje fotografijos ekonomikoje, gauti užmokestį už savo darbų licencijavimą iš karto po pardavimo, o profesionalai ir fotografai mėgėjai - saugiai parduoti savo darbus  platformos grandinėje (blockchain). KodakOne platforma užtikrina nuolatinį nuskaitymą žiniatinklyje, siekiant stebėti ir apsaugoti KodakOne sistemoje įregistruotų vaizdų IP. Kai aptinkamas nelicencijuotas vaizdų naudojimas, KodakOne platforma gali efektyviai valdyti licencijavimo procesą, kad fotografai galėtų gauti atlygį už savo darbus.

 

"Daugeliui žmonių iš technologijų sektoriaus blockchain ir kriptogvaliuta yra „karšti“ žodžiai, tačiau fotografams, kurie jau ilgą laiką bandė kontroliuoti savo darbų naudojimą, šie žodžiai yra raktas į problemų sprendimą ", - sakė Kodak generalinis direktorius Jeff Clarke. Kodak visada siekė demokratizuoti fotografiją ir kurti menininkų atlyginimų leidimus. Šios technologijos suteikia fotografijos bendruomenei novatorišką ir paprastą būdą tai padaryti. "

 

"Kalbant apie naują platformą, kritiški fotografai žino savo darbą, o jų pajamos yra saugios ir patikimos, tai yra būtent tai, ką mes padarėme su KodakCoin, - sakė WENN Digital generalinis direktorius Janas Denecke. Atsižvelgiant į aukščiausius atitikties standartus, KodakCoin yra tai, kas sąžiningai moka atlygį fotografams ir suteikiama jiems galimybę patekti į būtent jiems pritaikytą naują ekonomikos standartą."

 

Pradinis monetų pasiūlymas bus atidarytas 2018 m. Sausio 31 d. Ir jis bus atviras akredituotiems investuotojams iš JAV, JK, Kanados ir kitų pasirinktinių šalių. Šis pradinis monetų pasiūlymas yra išleistas pagal SEC gaires.

 

Apie Kodak

Kodak yra technologijų bendrovė, orientuota į vaizdų, nuotraukų apdorojimą. Čia kartu su kitomis įmonėmis yra teikiama techninė įranga, programinė įranga, vartojimo reikmenys ir grafikos paslaugos. Rinkos susidaro iš grafikos, komercinės spaudos, leidybos, pakavimo, pramogų ir komercinių filmų bei vartotojų produktų. Naudodami pasaulinio lygio mokslinių tyrimų ir plėtros galimybes, prekinis ženklas Kodak padeda klientams visame pasaulyje.

 

Apie WENN Digital

 

WENN Digital, bendradarbiaudama su Kodak, yra KodakOne platformos ir KodakCoin kriptovaliutos kūrėjas. WENN Digital yra patyrusi kūrimo ir operacijų komanda, turinti gilias žinias apie patentuotą blockchain plėtrą, didelius duomenis ir autorinių teisių įstatymą. WENN Digital kuria strateginius santykių su Deloitte Analytics Institutu Berlyne ir Deloitte Blockchain institutu Miunchene. Be to, WENN Digital naudoja savo 30 metų senumo dukterinę įmonę WENN Media, kuri dirba maždaug su 2500 profesionalių fotografų. WENN Digital veikianti autorinių teisių pažeidimo valdymo sistema šiandien teikia pajamas fotografams visame.


Visos naujienos


Naujienlaiškis

Būkite pirmieji, kurie sužinos kriptovaliutų naujienas.

El.paštas: