Prekyba kriptovaliuta

Ko reikia norint dirbti su blockchain technologijomis?

Ko reikia norint dirbti su blockchain technologijomis? 2018.01.23

Svajojate dirbti su pažangiausiomis blockchain sistemomis? Šis gidas Jums padės sužinoti, kokios savybės ir įgūdžiai yra reikalingi tokiam darbui.

Šiais metais bitcoin kriptovaliuta dominavo viso interneto portalų antraštėse, nes vertė buvo šoktelėjus iki beveik 20 000 dolerių. Nepriklausomai nuo dabartinės bitcoin kainos, susidomėjimas pagrindine blockchain technologija toliau auga net ir už kriptopasaulio ribų.Primename, kad blockchain - tai įrašų arba grandžių, kurios yra tarpusavyje susietos ir saugomos kriptografijoje, sąrašas. Blockchain kitur dar yra įvardijama kaip blokų grandinė. Ja galima dalintis daugelyje šalių.Vienas iš pagrindinių blockchain technologijos naudojimo būdų yra autentifikuoti kriptovaliutų mokėjimus, tačiau yra pastebėta, kad šios sistemos gali būti pritaikytos ir daug platesniam procesų spektrui. Daugelis įmonių ir net viešojo sektoriaus institucijų sėkmingai realizuoja blockchain sistemų potencialą: sparčiai išaugo eksperimentų poreikis, kuriant bandomuosius projektus ir pradedant gaminti realius produktus.

 

Kokių įgūdžių reikia blockchain technologo darbui?

Toks darbas visų pirma gali praversti kiekvienai įmonei. Kai kuriems darbuotojams tai reiškia, kad turėsite progą dirbti su pirmaujančiais ekspertais, administruojant vadovybių sistemas, tačiau dirbti gali tekti labai įvairius darbus, susijusius su kriptovaliutomis ir blockchain sistema.Yra pastebima, kad didelės įmonės jau kuria blockchain technologų komandas. Tokiom pareigom be stiprių programinių įrangų kūrimo ar inžinerinių įgūdžių, reikia tvirtų principų, susijusių su blockchain sistemomis, supratimas.Žinoma, blockchain yra tik viena darbo sudėtinė dalis. Pavyzdžiui, inžinieriai, kurie specializuojasi tinklų kūrimu ir apsaugos srityje, atlieka svarbų vaidmenį kartu su pagrindiniais programinės įrangos kūrimo įgūdžiais. Taip pat toks darbas reikalauja žinių apie šiuolaikines technologines priemones (pvz. „Docker“ ar „microservice“).

 

developer1

 

Kokių kvalifikacijų reikia blockchain technologams?

 Tokiam darbuotojui visų pirma reikia būt išsilavinusiam informacinių technologijų ar inžinerijos srityje. Tokioms kvalifikacijoms gauti netgi galėtų būti kuriami specialūs papildomi kursai. Tačiau kol kas tam trūksta žinių apie blockchain technologijos naujumą. Nepaisant analitinio mąstymo ar programavimo pagrindų, tokiam darbui visada dar reikės nuolat domėtis apie kriptovaliutas. Tai žmogui jau turėtų būti ne pareiga, bet ir tam tikras hobis. Kai jau yra tam tikri pagrindai, tada technologas visada gali toliau tobulėti ir daugiau sužinoti apie įvairias blockchain platformas.

 

Kaip tapti blockchain technologijos ekspertu?

1.      Susipažinkite su vyraujančiomis blockchain tendencijomis. Jei norite pradėti naują karjerą – pasiruoškite ir didesniems iššūkiams ir įvairiems mokymams. Domėkitės kriptovaliutomis, eikite į seminarus, bendraukite su bendraminčiais ir su kriptovaliutų ekspertais. Susikurkite savo paskyras, investuokite bei dalyvaukite įvairiuose pokalbiuose apie kriptovaliutas ir blockchain, kad ir forumuose.

2.      Būkite aktyvūs kriptopasaulyje. Viskas prasideda pirmiausia nuo savęs ugdymo. Net ir savamoksliškas asmuo turi daug potencialo dirbti sėkmingame versle. Pastebėta, kad nemažai technologų patys pradeda mokytis kodavimo, nes net ir tradicinės pramonės šakos nuolat plečia savo technologinius sugebėjimus. Tai padeda įmonėm išlikti aktyvioms šiuolaikinėje rinkoje.

3.      Galvokite apie verslą. Dirbant su blockchain yra labai svarbu suprasti ir susieti technologijas su verslo reikalais. Dabar klientai ir paprasti darbuotojai įmonėse yra mokomi unikalių technologinių savybių. Taip pat yra nuolatos analizuojama, kaip tai galima pritaikyti kiekvienai verslo nišai. Blockchain paskutiniu metu buvo itin nepastovus reikalas, o tai reiškia, kad žmonės dar neturėjo pakankamai supratimo, kaip šia technologija reikia naudotis. Dabar pažanga jau ženkliai matosi.

4.      Jauskite tikrą susidomėjimą. Kaip daugelis psichologų patvirtintų, darbas turi teikti malonumą ir susidomėjimas juo turi būti tikras. Tik taip galima savo karjeroje pasiekti aukštumų. Norint būti sėkmingų blockchain ekspertu – reikia nuoširdžiai tuo domėtis. Tada Jūs būsite motyvuotas dirbti daugiau, sunkiau, net ir ne savo darbo valandomis. Ir jeigu tai Jums tikrai patinka, tada atrodys, kad net nedirbate.

 

developer2

 

Kur galima rasti blockchain technologijos darbo vietų?

Pirmiausia reikia pasidomėti, kurios įmonės glaudžiai bendradarbiauja su naujovėmis ir priima kriptovaliutas. Kai kurios bendrovės yra labiau pažengusios blockchain technologijų strategijose, nei likusios. Tereikia tik pasidomėti. Net ir kai kurie centriniai bankai aktyviai tyrinėja blockchain technologiją, o kiti – net nesidomi. Darbo vietų paklausa gali ateiti iš įvairių sektorių ir pramonės šakų.

1.      Blockchain steigėjai ir konsorciumai. Naujo darbo vietų šioje erdvėje yra daugybė, pradedant technologijos pagrindų siūlymais (Ethereum, Eris), baigiant įmonėmis, kurios specializuojasi verslo programose. Taip pat darbo gali būti tokiose įmonėse, kurios  bando sukurti blockchain standartus finansų sektoriuje.

2.      Didelės technologijų bendrovės. Pavyzdžiui, „IBM“ ir „Microsoft“ kuria produktus, skirtus blockchain plėtrai.

3.      Bankai ir kitos privataus sektoriaus įmonės.

4.      Vyriausybė. Viešajame sektoriuje irgi prasidėjo pokalbiai apie blockchain technologijos panaudojimą. Buvo aptarti įvairūs atvejai, tokie kaip studentų paskolų mokėjimų stebėjimas.

5.      Profesionalių paslaugų įmonės. Visos konsultacinės firmos tam tikru etapu kuria blockchain komandas, kurios pataria savo klientams, kaip galima geriau investuoti ir valdyti savo kriptovaliutų finansus.

 

 


Visos naujienos


Naujienlaiškis

Būkite pirmieji, kurie sužinos kriptovaliutų naujienas.

El.paštas: