Prekyba kriptovaliuta

Kinija planuoja užbaigti didžiają dalį pasaulio bitcoinų kasimo operacijų

Kinija planuoja užbaigti didžiają dalį pasaulio bitcoinų kasimo operacijų 2018.01.10

„Bloomberg“  šį savaitgalį pranešė, kad per artimiausius mėnesius Kinijos vyriausybė užbaigs bitcoinų kasimo operacijas, o tai gali smarkiai paveikti didžiausios pasaulyje skaitmeninės valiutos kainą.

Pastaraisiais metais Kinija buvo pagrindinė bitcoinų gamintoja, tačiau per praeitus šešis mėnesius Pekinas užbaigė kriptovaliutų verslą - uždarė vietos biržas ir uždraudė pradines monetų operacijas. Kai kurie nutekinti dokumentai įrodo, kad Kinijos vyriausybė per artimiausias savaites ir mėnesius ketina "tvarkingai išeiti" iš bitkoinų kasybos operacijų. Dokumentuose, kurie buvo išduoti vietinėms įstaigoms iš  internetinių finansų reguliatorių, yra teigiama, kad valdžios institucijos buvo priverstos nenaudoti kasimo operacijų, susijusių su elektros energijos kainų nustatymu, žemės naudojimu, mokesčių ir aplinkos apsauga.

Bitcoinų kasyba - tai sudėtingų matematinių lygčių sprendimo procesas, siekiant patikrinti ir užregistruoti sandorius blockchain sistemoje, paskirstytuose pagrindiniuose saituose, kurie palaiko valiutą.Vertinant tuos sandorius iš kasimo operacijų galima uždirbti daugiau bitcoinų. Dėl pigios elektros energijos Kinija pastaraisiais metais tapo didžiausia tokio kasimo dalimi. Net 70 procentų visų operacijų sudarė būtent bitcoinų kasimas.

Prieiname išvadą, kad tokių operacijų uždraudimas gali turėti didelės įtakos bitcoino kainai. Turint mažiau kasėjų pačiame tinkle, palengvėtų bitcoinų gavimas, tai reikštų, kad reikia mažesnės galios, o tai gali turėti neigiamos įtakos bitcoino kainai.

Tai taip pat gali turėti įtakos sandorių laikui. Kinijos kasėjai buvo linkę apriboti apdorotų operacijų skaičių vienam blokui. Tačiau, jei jie nebus aktyvūs, kasėjai kitur galės padidinti vienos bloko siunčiamos informacijos kiekį, o tai turėtų pagerinti sandorių laiką ir sumažinti mokesčius.

Dokumentuose teigiama, kad lapkričio mėnesį buvo priimtas sprendimas uždrausti kasimus. Tai itin sunkus žingsnis, nes Kinijos banko gubernatorius Pan Gongsheng neseniai prognozavo bitcoino pražūtį. Kai kurios Kinijos kasybos operacijos jau nori persikelti į užsienį, tačiau procesas užtruks ilgą laiką ir neišvengiamai nulems visus kaštus, nes elektros energijos kainos už Kinijos ribų yra daug didesnės.

Rusija galėtų pasinaudoti kapitalizacija, nes ji taip pat turi pigias elektros kainas. Maskva neseniai paskelbė planą, kuriuo ketinama iš Kinijos perimti dalį bitcoinų kasimo tinklų.


Visos naujienos


Naujienlaiškis

Būkite pirmieji, kurie sužinos kriptovaliutų naujienas.

El.paštas: