Prekyba kriptovaliuta

Kas yra „white paper“?

Kas yra „white paper“?

Kriptovaliutų erdvėje tai yra dokumentas, sukurtas supažindinimo tikslais, siekiant informuoti ir skatinti investuotojus dalyvauti ICO steigime. Baltajame popieriuje yra daug su projektu susijusių techninių ir išsamių diskusijų (pavyzdžiui, gali būtu nurodoma, koks algoritmas yra naudojamas projekte, arba kaip veikia žetonų sistema). Baltasis popierius („white paper“) yra pateikiamas internetinėje erdvėje PDF formatu ir yra saugus.

Nors ne visi baltieji popieriai turi tokią pačią rašymo struktūrą, tačiau dažniausiai čia yra aptariamos tokios temos:

·         Įvadas;

·         Problemos apibrėžimas;

·         Projekto techninis sprendimas;

·         Projekto paraiškos;

·         Planas;

·         Pardavimų struktūra.

Įvadas – itin svarbi dalis, kadangi čia skaitytojai gali greičiau susipažinti su viso baltojo popieriaus turiniu. Techninio rašymo sudėtingumas priklauso nuo auditorijos, kuriai bus skirtas skaitinys. Problemos apibrėžimas pirmiausiai nurodo, kuo vienas ar kitas projektas yra naudingas. Kuo aiškesnis bus problemos apibrėžimas – tuo skaitytojas lengviau supras projekto poreikius ir galima jo naudą.

Projekto techninis sprendimas – grynai techninė viso aprašo dalis. Ją tikrai supras tie, kas domisi kriptovaliutomis, o teksto kūrėjas čia irgi pasirodys, kaip asmuo, išmanantis savo sritį.

Prie projekto paraiškų galima nurodyti savo faktines projekto programas, pavyzdžiui, „Bitcoin pritaikymas prie elektroninės pinigų sistemos“. Labai svarbu, kad šis dokumenetas būtų pakankamai informatyvus ir galėtų nurodyti savo realų pritaikymą.

Prie planų galima nurodyti projekto tikslus ir terminus. Tai yra svarbu norint išpildyti projektu besidominčių asmenų lūkesčius. Juk kuo planai bus realesni – tuo bus geriau valdomi suinteresuotųjų šalių lūkesčiai. Jei projektas nepavyksta, tai jau gali tapti ir investuotojo problema.

Pardavimų skiltyje paprastai yra nurodoma pačio ženklo pardavimo informacija. Pavyzdžiui, pardavimo trukmė, parduodamų žetonų skaičius ir t.t.

Kuo geriau suprasite baltuosius popierius – tuo daugiau suprasite ir apie pačių kriptovaliutų pirkimus ir pardavimus. Baltieji popieriai – tai puikūs būdas visiem pradedantiesiems vartotojams išplėsti savo kriptovaliutų kalbos žodyną, Nebijokime vis mokytis kažko naujo, net jei iš pradžių tai ir gali pasirodyti nuobodu!

 


Visos naujienos


Naujienlaiškis

Būkite pirmieji, kurie sužinos kriptovaliutų naujienas.

El.paštas: