Prekyba kriptovaliuta

Kas yra Power Ledger?

Kas yra Power Ledger? 2018.02.28

Power Ledger (POWR) yra Australijoje sukurta kriptovaliuta, pagrįsta blockchain technologija. Taip pat tai yra ir energijos prekybos platforma. Ji leidžia decentralizuotai parduoti ir pirkti atsinaujinančią energiją. Platforma suteikia vartotojams prieigą prie įvairių energetikos rinkų. Rinka yra paremta dviejų simbolių ekosistemomis, veikiančiomis su „POWR“ ir „Sparkz“.

Niekam ne paslaptis, kad energetikos pramonė daugiau mažiau yra kelianti tam tikrą susirūpinimą dėl nepastovių kainų. Nuolatos atsinaujinanti energijos rinka yra centralizuota. Power Ledger siekia tai pakeisti, suteikiant pirmaujančią pasaulyje atsinaujinančios energijos rinką. Šis tikslas yra tikrai ambicingas, bet ar jis gali būti realizuotas?

Per ateinančius metus neabejotinai atsiras daug įdomių pokyčių, susijusių su energijos šaltiniais. Platforma, kurios dėka energijos tiekimas būtų be didelių mokesčių, taptų tikru perversmu visoje energetikos rinkoje. Power Ledger siekia, kad energijos tiekimas galėtų vykti be tarpininkų ir tokiu būdu pasauliui būtų suteikta galinga ir skaidri tarpusavyje atsinaujinanti energija.

Power Ledger kriptovaliutos projektas susideda iš kelių dalių. Tai yra kriptovaliuta, veikianti ant Ethereum platformos ir jai yra suteikta prieiga prie „oracle“ ir kitų paslaugų. Visos Power Ledger programos yra tokios, į kurias kiekvienas investuotojas ar tiesiog kriptovaliutomis besidomintis žmogus norėtų atkreipti dėmesį ateityje.

Svarbu paminėti tai, kad su Power Ledger yra labai svarbus dėmesys tarpusavio prekybai („peer-to-peer“). Pagrindinį tikslą galima įvardinti, kad vartotojams būtų suteikti įgaliojimai prekiauti elektros energija mainais už realius laiko apmokėjimus, nesinaudojant trečiosiomis šalimis. Taip pat yra verta paminėti, kad Power Ledger yra orientuota į Neo mažmenininkus, kurie naudojasi „smart“ sutartimis, o tiekimo valdymas yra susietas su atlyginimais ir mokėjimais, tam, kad būtų supaprastinta naudojimosi patirtis visoms dalyvaujančioms šalims.

Power Ledger taip pat suteikia prieigą prie „microgrid“, didmeninės prekybos sprendimų taikymo, autonominio turto valdymo ir kitų. Akivaizdu, kad ši platforma turės ir didelę įtaką elektros energijai. Gali būti, kad Power Ledger galės netgi pakrauti mobiliuosius įrenginius. Galimybės čia yra neribotos, tereikia tik bendruomenės pastangų, kad būtų galima detaliau ištirti, ką ši platforma mums gali dar pasiūlyti.

Daugeliui žmonių kyla abejonių, kam Power Ledger yra reikalingos monetos („tokens). Kuriant šiuos token‘us, jie buvo konvertuoti į „Sparkz“ token‘us. Tai yra susiję su vietinės valiutos nominalais, kurie turi neribotą potencialą. Be šių token‘ų , blockchain pagrįstas Power Ledger energetikos taikymas būtų neįmanomas.

 

Šiuo metu Power Ledger komanda dirba su šaltiniais, kuie yra skirti buitinėms programoms kurti. Už tam tikros paslaugos tiekimą, vartotojai gali gauti Power token‘us. Pagrindinis įvykis, kuris leis visų šių token‘ų savininkams tapti atsinaujinančių išteklių bendrasavininkais, įvyks jau šių metų pabaigoje. Naujų Power Ledger programų beta testavimas, kurį tikrai bus labai įdomu stebėti, numatomas šių metų ketvirtąjį ketvirtį. Persijungimas į viešąjį blockchain įvyks 2019 metų viduryje.


Visos naujienos


Naujienlaiškis

Būkite pirmieji, kurie sužinos kriptovaliutų naujienas.

El.paštas: