Prekyba kriptovaliuta

Kas yra OmiseGo?

Kas yra OmiseGo? 2018.02.21

OmiseGo yra Ethereum sukurta kriptovaliutų keitimosi platforma, kuri turėtų tapti viena geriausių iš visų. OmiseGo tai yra daugiau nei tik altkoinas. Ji buvo sukurta kaip finansinė platforma, skirta pakeisti dabartines finansines institucijas ir metodikas. Visa tai sukūrė Ethereum – viena iš populiariausių decentralizuotų platformų visoje rinkoje.

OmiseGo pasirodė jau 2013 metais Bankoke, Tailande ir yra žymima OMG simboliu. Kompanija dabar dirba Tailande, Japonijoje, Singapūre ir Indonezijoje. OmiseGo kūrėjai yra Jun Hasegawa ir Donnie Harinsut. Šie steigėjai dirbo jau prieš tai veikiančioje „Omise“ kompanijoje.

Ši kriptovaliuta siekia išspręsti mokėjimo sistemų ir finansų įstaigų koordinavimo problemas. Platformos tikslas yra veikti ne tik kaip kriptovaliuta, bet ir pasiūlyti vartotojams alternatyvą internetiniams mainams. Dabartinių mainų problemų yra ta, kad, norint nusipirkti kriptovaliutą, pavyzdžiui, Bitcoin, visada reikia pradėti nuo fiat valiutos, pavyzdžiui, Jav dolerio. Kalbant apie vienos kriptovaliutos konvertavimą į kitą yra labai mažai pasirinkimo galimybių.

 

Kuo OmiseGo skiriasi nuo standartinių mainų?

OmiseGo siekia pakeisti dabartinį kriptovaliutų pirkimo ir pardavimo iš biržos metodą. Tai yra daroma, jungiant šiuo metu egzistuojančias kriptovaliutų pinigines su centrine OmiseGo blockchain, per kurią vartotojai gali lengvai ir greitai keistis kriptovaliutomis.

Šiuo metu mainai yra vykdomi kaip centralizuotos operacijos. Tai reiškia, kad duomenų bazės, kuriose yra vykdomi visi sandoriai, yra vykdomi serveryje (arba serverių grupėse) kartu su visais konkrečiam vartotojui prieinamais duomenimis. Tokios operacijos yra dažnai susijusios ir su asmens identifikavimu. OmiseGo siūlo naudotis tokiomis pat operacijomis, tik čia sandoriai yra laikomi blockchain sistemoje decentralizuotai. Taip yra užtikrinamas duomenų saugumas, nes įsilaužėlis negali pasiekti tam tikros vietos, kur galėtų pavogti kurio nors vartotojo pinigus. Bandymai įsilaužti yra praktiškai neįmanomi, kadangi įsilaužėliui reikėtų „pereiti“ per kiekvieną blockchain naudotoją.

Dauguma mainų leidžia vartotojams keistis valiutomis su fiat valiuta, tačiau toks apribojimas reikalauja mokesčio iš vartotojo. Pavyzdžiui, jeigu Jūs norite savo Bitcoin iškeisti į Ethereum, pirmiausia Jums reikia rasti biržą, kuri prekiautų abejomis minėtomis valiutomis. Tada reikėtų savo Bitcoin perkelti į biržą, konvertuoti ją į fiat valiutą (pavyzdžiui, Jav dolerį) ir galiausiai dolerį konvertuoti į Ethereum. Per visą šį ilgą procesą teks sumokėti mokesčius. Štai OmiseGo siūlo galimybę šį procesą apeiti. Jums tereikės sumokėti tik vieną mokestį, kadangi sandorį sudarys tik viena tiesioginė konversija iš Bitcoin į Ethereum.

 

Norint investuoti į OmiseGo, Jums reikės įsigyti OMG token‘ų. Kai juos jau turėsite savo kriptovaliutų piniginėje, pamatysite, kaip jų vertė pakils ir investicija atsipirks. Į šią kriptovaliutą yra tikrai verta investuoti, kadangi jos vertė šiuo metu siekia kiek daugiau nei 18 USD (verta paminėti, kad dar 2017 metų rugpjūčio mėnesį kaina siekė tik 1,30 USD, o jau tų pačių metų rugsėjį – 12,23 USD).

 

 

 

Nors kriptovaliuta dar yra gana nauja, tačiau ji jau spėjo įrodyti savo stabilumą ir populiarumą tarp investuotojų. Išvados rodo, kad šios kriptovaliutos vertė nuolatos auga. O dėl geriausio meto investicijoms – mes visada kviečiame kreiptis į kriptovaliutų rinkos ekspertus.  


Visos naujienos


Naujienlaiškis

Būkite pirmieji, kurie sužinos kriptovaliutų naujienas.

El.paštas: