Prekyba kriptovaliuta

Kas yra ethlend?

Kas yra ethlend?

Ethlend, kitaip dar vadinamas Ethereum blockchain – tai skolinimosi platforma, kuri padeda užtikrinti kriptovaliutų saugumą, Šią kreditavimo paslaugą internete galite rasti adresu https://ethlend.io. Šios užtikrintos paskolos yra siūlomos Ethereum blokadėžėje, taigi vartotojai, kurie naudojasi ethlend, gali nusipirkti ether, naudodami skaitmeninius žetonus. Tai padeda užtikrinti paskolos grąžinimą, o skolintojai turi galimybę skolinti, be jokio savo kapitalinio praradimo.

Ši paskolų sistema yra itin populiari Azijos šalyse, kadangi ten ether yra viena populiariausių valiutų. Kinija, Pietų Korėja ir Japonija – šalys, kurių rinka yra atviriausia kriptovaliutoms. Tačiau įdomus faktas tas, kad ethlend sukūrė ne Azijoje, o Suomijoje.

 

Kaip veikia Ethlend?

Saugios paskolos vyksta per bloko grandis (blockchain), o pats skolinimosi procesas yra gana paprastas. Paskolų prašymai yra kuriami bloko grandyse. Skolininkas į „SmartContract“ įtraukia tokius duomenis, kaip paskolos suma, palūkanų normos ir grąžinimo terminas. Tada skolintojas dar įterpia skaitmeninio rakto adresą ir žetonų kiekį, kuris bus laikomas kaip užstatas. Nustačius visus šiuos duomenis, skaitmeniniai žetonai yra perkeliami į „SmartContract“. Paskolų užklausų galima ieškoti Ethlend svetainėje ir rinktis sau labiausiai patikusius paskolų suteikėjus.

Laiku negražinus paskolos, „SmartContract“ perduoda užstatytus žetonus į skolintojo ethereum adresą. Tie žetonai vėliau gali būti parduodami kriptovaliutos pavidalu, siekiant užpildyti prarastos paskolos vertę. Štai iš kur atsirado žetonų vertė.

Visa tai yra pagrįsta decentralizuotos bloko grandies principu. Duomenys čia nėra saugomi centriniuose serveriuose. Tai reiškia, kad Ethlend negali perkelti žeyonų iš „SmartContract“. Tai yra tiesiog tarpusavio skolinimosi platforma, kas leidžia susidaryti puikų vaizdą, kaip vienos technologijos keičia finansų technologijos pasaulį.

Paskolos su laiku yra vis tobulinamos ir siekiama, kad būtų kuo mažiau negrąžinamų paskolų. Planuose yra sukurti vartotojų reputacijos sistemą, kuri tuo pačiu dar ir skatintų. Pavyzdžiui, už kiekvieną grąžintą paskolą būtų suteikiama 1 kriptovaliuta nemokamai.

 

Ethlend sukūrė Stanislovas Kulechovas – Helsinkio Universiteto teisės studentas. Jis specializuojasi „SmartContract“ ir blockchain technologijose.

 

Būkite pasirengę gauti ir daugiau informacijos, kadangi Ethlend paskolų platforma ir toliau bus sėkmingai plėtojama ateinančiais metais !

 


Visos naujienos


Naujienlaiškis

Būkite pirmieji, kurie sužinos kriptovaliutų naujienas.

El.paštas: