Prekyba kriptovaliuta

Ką verta žinoti apie VeChain kriptovaliutą?

Ką verta žinoti apie VeChain kriptovaliutą? 2018.02.19

Šiuo metu visame pasaulyje vyksta daugybė pokyčių, susijusių su blockchain ir kriptovaliutomis. Daugelis žmonių itin domisi šiomis skaitmeninėmis valiutomis, o didėjantis susidomėjimas – didina jų populiarumą. VeChain (VEN) yra viena iš daugelio kriptovaliutų, kuri per gana neilgą laiką sugebėjo įsitvirtinti visų valiutų top 20. Kiekvienos kriptovaliutos projektas yra labai svarbus pasauliui, todėl yra verta daugiau sužinoti ir apie VeChain kriptovaliutą.

Šios kriptovaliutos atstovai teigia, kad VeChain yra pasaulyje pirmaujanti blockchain produktų ir informacijos platforma. Bendrovės pagrindinė užduotis yra sukurti pasitikėjimo ir paskirstyto verslo ekosistemą, kuri leistų užtikrinti skaidrų informacijos srautą, veiksmingą bendradarbiavimą ir greitą vertės didėjimą. VeChain gyvuoja jau daugiau nei du metus, o kai kurios pramonės šakos (prabangos prekės, žemės ūkis, logistika, maistas, vaistai...) sėkmingai naudoja VeChain pagrįstą blockchain technologiją. Dėka šios technologijos galima labai patogiai stebėti savo prekes per visą tiekimo grandinę. Taip pat galima efektyviau užtikrinti prekių autentiškumą ir kokybę. Geresnis kokybės valdymas suteikia daugiau patenkintų klientų ir taip produktai tampa žinomesni.

VeChain komandai atstovauja Sunny Lu (generalinis direktorius). Per visą savo karjerą jis buvo susijęs su IT sritimi – vadovavo keliems prabangos prekių ženklams. Labiausiai jis išgarsėjo, dirbdamas „Louis Vuitton China“ vyriausiuoju informacijos pareigūnu. Kitas svarbus VeChain dirbantis asmuo yra finansų direktorius Jie Zhang, kuris jau turi 17 metų IT patirtį.

Šiuo metu VeChain kaina siekia beveik 6 USD. Pastaruoju metu vertė labai kilo, todėl daugelis kriptovaliutų investuotojų itin domėjosi šia nauja skaitmenine valiuta.

 

 

Dažniausia rekomenduojama vieta, kur galima įsigyti VeChain yra Binance, kur į šią valiutą galima iškeisti bitcoin ar ethereum. Taip pat yra galimybė už šią kriptovaliutą atsiskaityti ir Jav doleriais. VeChain kriptovaliutą galima laikyti specialioje piniginėje, kuri turi ERC20 palaikymą.  Vienas iš pavyzdžių – „MyEtherWallet“. Tai gana populiarus internetinės piniginės pavyzdys. Tačiau, jeigu norite didesnio saugumo, mes rekomenduojame Jums naudoti techninės įrangos piniginę, pavyzdžiui, „Ledger Nano S“. Ją galite patogiai susieti su „MyEtHerWallet“ ir žinoti, kad Jūsų pajamos yra laikomos tikrai saugiai. Šiais metais yra žadama išleisti ir naują, oficialią VeChain piniginę, kurioje bus galima laikyti ir VET token‘us (VEN token‘ai automatiškai persivadins į VET).

VeChain komanda jau įrodė savo patirtį ir pelnė daugelio klientų pasitikėjimą. Ši kriptovaliuta yra skirta tiems, kurie ieško tvirtesnių blockchain sprendimų, kurie būtų susiję su konkrečiais jų verslo poreikiais. Dėl visų investicijų ateityje – kviečiame konsultuotis su patyrusiais kriptovaliutų specialistais. Jums bus patarta, kuriuo metu yra geriau atlikti tam tikras investicijas.


Visos naujienos


Naujienlaiškis

Būkite pirmieji, kurie sužinos kriptovaliutų naujienas.

El.paštas: