Prekyba kriptovaliuta

Ką reikia žinoti apie monero (XRM) kriptovaliutą?

Ką reikia žinoti apie monero (XRM) kriptovaliutą? 2018.02.06

Kaip ir bitcoin, taip ir Monero kriptovaliutos atsiradimo istorija turi šiek tiek paslapties. Kriptovaliuta pirmą kartą buvo paskelbta 2013 metais. Tai padarė Nicolas Van Saberhagen (greičiausiai tai bus anoniminio kūrėjo arba kūrėjų slapyvardis). Kriptovaliuta buvo užkoduota kito anoniminio kūrėjo su vartotojo vardu „thankful_for_today“ ir iš pradžių jai buvo suteiktas „Bitmonero“ pavadinimas (beje, monero Esperanto kalba reiškia monetą). 2014 m. kriptovaliuta buvo pervadinta į Monero pavadinimą.

Monero kriptovaliuta buvo sukurta, siekiant išspręsti vieną konkrečią problemą su Bitcoin – anonimiškumą. Bitcoin gali būti anonimiškas, tačiau dėl blockchain technologijos, visi stebimi sąskaitų sandoriai gali būti stebimi. Be to, visada yra galimybė matyti, kiek bitcoin turi vieno ar kito vartotojo paskyra. Puiku, kai su bitcoin galima išlaikyti privatumą, bet, jei tik pridėsite savo vardą prie bet kokio bitcoin atliekamo sandorio – kitiems asmenims taps lengva Jus sekti. Juodajai verslo nišai tai, žinoma, kelia problemas. Bet šį kartą mes ne apie tai.

Monero sandoriai yra pagrįsti kiek kitokiais būdais. Čia naudojami tokie metodai, kur žmonės gali išlaikyti savo anonimiškumą. Pirmiausia, tai yra slaptieji adresai. Tai reiškia, kad Jūsų blockchain šifravimo adresas yra užblokuotas, todėl jo negalite susieti su savimi. Monero taip pat grupuoja kiekvieną sandorį su šimtais kitų, todėl yra sunku atsekti kokį nors vieną konkretų pardavimą. Taip pat yra slepiama kiekvieno sandorio valiutos suma.

Jeigu Monero taps pagrindine kriptovaliuta, ji padės išspręsti daugelį problemų, su kuriomis dabar gali susidurti bitcoin. Gali būti, kad ateityje, pavyzdžiui, su monero kriptovaliuta – Jūs galėsite atsiskaityti už išnuomotą butą. Su bitcoin tai būtų kiek sudėtingiau, nes kiltų pavojus, jog nuomotojas galėtų matyti, kiek Jūs savo sąskaitoje turite pinigų, o tokie dalykai yra tikrai nemalonūs. Su Monero Jūsų sąskaitų informacija išliktų anonimiška.

Yra tikėtina, kad Monero gali tapti partneriais kartu su kokia nors kita kriptovaliuta. Visai neseniai Litecoin įkūrėjas Charlie Lee savo „Twitter“ paskyroje paskelbė, kad jis nori dirbti su „Monero“, todėl gali būti, kad greitai vyks dviejų valiutų mainai. Tiesa, Monero turi ir daug konkurentų, tai Dash ir Zcash. Pastaroji kriptovaliuta, kaip yra teigiama, turi matematiškai neatsekamą šifravimą.

Šiuo metu Monero kaina siekia 174,70 USD. Monero Jums nepavyks įsigyti populiariame keitimo portale Jav – „Coinbase“, tačiau yra daugybė kitų variantų, kaip galima nusipirkti valiutos. Galite naudotis svetaine „LocalMonero“ ar „MoneroForCash“, kad sužinotumėte ką nors, kas Jus domina tiesiogiai dabar. Taip pat dėl pirkimų ir visų kitų kriptovaliutų investicijų – kviečiame konsultuotis su patyrusiais rinkos ekspertais.

 

MONERO1


Visos naujienos


Naujienlaiškis

Būkite pirmieji, kurie sužinos kriptovaliutų naujienas.

El.paštas: