Prekyba kriptovaliuta

Geriausi Bitcoin ir Ethereum uždirbimo, pirkimo ir išleidimo būdai

Geriausi Bitcoin ir Ethereum uždirbimo, pirkimo ir išleidimo būdai 2018.02.12

Tokios kriptovaliutos, kaip Bitcoin ir Ethereum yra populiariausios dėl savo potencialios vertės greito didėjimo. Tačiau, jei šios kriptovaliutos taptų skaitmeninių valiutų standartais – jos būtų naudingos ne tik kaip spekuliacinės investicijos. Su mums įprastomis valstybinėmis valiutomis galime puikiai atsiskaityti už visas prekes, paslaugas bei gauti darbo užmokestį. Lėtai, tačiau užtikrintai tokios kriptovaliutos, kaip Bitcoin ir Ethereum taip pat įgauna šias savybes. Tikėtina, kad su laiku mūsų finansinė ekonomika gali labai stipriai pasikeisti.

 

Bitcoin ir Ethereum pirkimas

Pirkti šias kriptovaliutas yra labai paprasta. Yra daugybė vietų, kur galima įsigyti kriptovaliutas už fiat (valstybės išleistas) valiutas. Šiame straipsnyje mes neminėsime tų platformų, kuriose galima tik pirkti ir parduoti kriptovaliutas. Jos yra skirtos žmonėms, kurie ketina prisiimti visas kriptovaliutų nuosavybės teises, tuo pačiu prisiimdami ir su visu tuo susijusią riziką. Visos pirkimo platformos gali būti suskirstytos į mainus ir „peer-to-peer“ tinklus.

 Mainai, tokie, kaip „Coinbase“, „Bitfinex“, ar „Binance“ siūlo įsigyti Bitcoin, Ethereum ir šimtus kitų, mažiau žinomų, kriptovaliutų. Visos mainų platformos skiriasi savo techniniu sudėtingumu. „Coinbase“ – geriausiai tinka visiems pradedantiesiems investuotojams. Jums yra verta žinoti, kad kai norite įsigyti kriptovaliutų per šias mainų platformas – Jūs tuo pačiu sumokate ir dalį mokesčių.

Sudėtingesnės mainų platformos leidžia prekiauti kriptovaliutomis taip, lyg tai būtų įprastos valiutos. Prekyba yra grindžiama valiutų poromis ir veikia 24 valandas per parą. Visos šios galimybės ir techniniai aspektai naujokams gali pasirodyti sudėtingi, ypač, jeigu jie nori pirkti kriptovaliutas ne dėl investicijų, o dėl bendro naudingumo sau.

 Kita galimybė – tai tarpusavio prekybos tinklai („peer-to-peer“), pavyzdžiui, „Localbitcoins“ arba „Localethereum“. Čia pirkėjai ir pardavėjai tarpusavyje palaiko ryšį. Pirkėjai gali nurodyti kainą, kurią jie nori mokėti, o pardavėjai – ką, jie nori gauti. Šiose platformose sąsajos yra paprastesnės ir nėra siūloma tiek daug priemonių ir mainų galimybių. Tačiau čia yra šiek tiek daugiau rizikos, kadangi reikia pasitikėjimo tarp pirkėjų ir pardavėjų. Apgavysčių rizika yra nesunkiai sumažinama dėl tokių platformos privalumų, kaip centralizuotas asmens tapatybės patvirtinimas ir kitų vartotojų atsiliepimų.

 

 

Bitcoin ir Ethereum užsidirbimas

 Tie, kas nenori leisti savo lėšų, tam, kad galėtų turėti kriptovaliutų, gali rinktis ir kitas galimybes. Viena iš jų – darbo užmokestis kriptovaliutomis. Šiuo metu yra ir darbdavių ir klientų, kurie nori savo darbuotojams atsiskaityti kriptovaliutomis. Tokių pasiūlymų galima surasti tokiose svetainėse, kaip „Jobs4Bitcoin“ ar „Coinality“. Tačiau šios svetainės yra daugiau tinkamos užsienio rinkai. Dėl Lietuvos rinkos verta paieškoti ir daugiau informacijos – kadangi vis daugiau lietuvių pradeda labai palankiai žiūrėti į kriptovaliutas. Darbo pasiūlymai, už kuriuos būtų atsilyginama bitcoin – dažniausia yra susiję su IT funkcijomis, tačiau darbo galimybių tikrai yra ir internetinės rinkodaros specialistams, dizaineriams, ar net fotografams ir vertėjams.

Kitas būdas, kaip galima užsidirbti kriptovaliutų – tai prekyba. Dauguma didžiųjų kriptovaliutų biržų leidžia keistis kriptovaliutomis vieniems su kitais.

Trečias metodas – tai kriptovaliutų skolinimas. Tokios platformos, kaip „BTCPop“ ar „Bitbond“ suteikia paskolas kriptovaliutomis. Atsiliepimai apie vartotojus leidžia sumažinti apgavystės riziką ir įvertinti suteikiamos paskolos riziką. Paskolos gavėjai taip pat turi galimybę ateityje gauti paskolas su mažesnėmis palūkanomis. Svarbiausia yra laiku grąžinti paskolas.

 

Bitcoin ir Ethereum išleidimas

Dabar jau yra daugiau galimybių nei bet kada ankščiau, kur mes galime išleisti savo kriptovaliutas. Ir visos tos galimybės kuo toliau, tuo labiau praverčia mums realiame gyvenime. Daugelis didžiųjų mažmenininkų dar nėra pasirengę priimti bitcoin ar ethereum, tačiau siūlo dovanų korteles, kurias galima išleisti internetu. Tačiau yra vietų, kur jau galima atsiskaityti kriptovaliutomis. Taip pat galima nusipirkti tokias internetines paslaugas, kaip svetainių talpinimas. Kai kur galima net įsigyti ir visai įprastų mums prekių: baldų, papuošalų iki elektronikos prekių ar vaizdo žaidimų. Kai kurios kelionių agentūros dabar taip pat suteikia galimybę už keliones atsiskaityti skaitmenine valiuta. Kai kurie restoranai Jav jau taip pat leidžia atsiskaityti už patiekalus kriptovaliutomis.

 

Kaip matome, nors kriptovaliutos dar ir nėra visur pripažintos kaip tradicinės valiutos – tačiau šiandieninė rinka plečiasi ir kasdien gali pasiūlyti vis naujų kriptovaliutų panaudojimo būdų. Tik visuomenės susidomėjimas ir pastangos gali pakeisti visą kriptovaliutų rinką, todėl kviečiame jungtis ir kartu kurti naują ir geresnį finansinį pasaulį ateitiems kartoms.


Visos naujienos


Naujienlaiškis

Būkite pirmieji, kurie sužinos kriptovaliutų naujienas.

El.paštas: