Prekyba kriptovaliuta

Netinkamos socialinės žiniasklaidos priemonės nėra „Facebook“ kriptokredito modelis: Anglijos bankas

Netinkamos socialinės žiniasklaidos priemonės nėra „Facebook“ kriptokredito modelis: Anglijos bankas 2019.06.23

„Facebook“ negali tikėtis, kad naujoji „Libra“ valiuta pasinaudos ta pačia nereglamentuota laisva visiems, kuri padėjo bendrovei pasiekti dominuojančią padėtį socialinėje žiniasklaidoje, ketvirtadienį sakė Anglijos banko valdytojas Markas Carney.

JAV socialinės žiniasklaidos kompanija anksčiau šią savaitę atkreipė pasaulinio masto susidomėjimą, kai paskelbė apie planus sukurti savo mokėjimo sistemą, paremtą valiuta, kurią ji vadina „Libra“ (svarstyklės).

„Anglijos bankas kreipiasi į„ Libra “atviru protu, bet ne atviromis durimis, - sako Carney kalboje, kurią jis duos Londono finansų rajono centre. "Skirtingai nuo socialinės žiniasklaidos, naujovių, pvz., Svarstyklės, dalyvavimo sąlygos turi būti priimtos prieš pradedant bet kokią veiklą."

„Carney“, kuris grįš į priekį sausio mėnesį, kartu su finansų ministru Philipu Hammondu, kuris tikimasi įspėti apie riziką, kad „Brexit“ nebendradarbiavimas gali paskatinti griežtą taupymą ir Škotijos balsavimą už nepriklausomybę.

Hammondas taip pat išdėsto savo viziją apie Britanijos finansines paslaugas tuo metu, kai vyriausybė ir „BoE“ nori užtikrinti, kad Londonas išliktų kaip pirmaujanti pasaulio finansų centras, net ir po to, kai Britanija išeina iš ES.

Skubus tikslas būtų pagerinti britų finansų reguliavimo institucijų veiklos koordinavimą, atsižvelgiant į jo kalbos ištraukas - tai yra pramonės prekybos organų palankiai vertinami dalykai.

„Kad mes liktume dominuojančiu žaidėju, JK mes turime daryti tai, ką visada padarė Londono rinkos: vystykitės“, - sakė Hammondas iš anksto ištraukas iš savo kalbos, pridėdamas, kad finansinės paslaugos gali būti labiau orientuotos į „Brexit“.

Grynieji pinigai

Carney komentarai buvo platesnės kalbos dalis, atskleidžianti didelę Britanijos finansų sistemos ateitį, sumažinti vartotojų išlaidas, palengvinti mažoms įmonėms skolintis ir sumažinti bankų reikalavimų laikymosi išlaidas.

Grynųjų pinigų naudojimas sparčiai mažėja Didžiojoje Britanijoje kreditų ir debeto kortelių naudai - nors kai kurie senesni britai ir kaimo bendruomenių įmonės, turinčios prastą interneto prieigą, vis dar renkasi pinigus.

Jei „Libra“ priartės prie „Facebook“ ambicijų, tai būtų sistemiškai svarbi mokėjimo sistema, kurią BoE ir finansų reguliuotojai visame pasaulyje džiaugtųsi, sakė Carney.

Bendrovė turėtų atitikti griežtus vartotojų apsaugos standartus ir kovoti su pinigų plovimu, taip pat užtikrinti, kad platforma skatintų konkurenciją ir būtų tikrai atvira, kad „nauji vartotojai galėtų prisijungti vienodomis sąlygomis“.

„BoE“, kuri jau leidžia kai kuriems ne bankams naudotis savo mokėjimo paslaugomis, teigė, kad konsultuosis, kad ji yra pirmoji didžiausia pasaulio jurisdikcija, leidžianti ne bankams kasdien pervesti pinigus, o ne pasikliauti bankais.

„Plėsti prieigą galima pagerinti pinigų politikos perdavimą ir padidinti konkurenciją“, - sakė Carney.

Britanijos didieji bankai vis dar dominuoja vartotojų ir smulkaus verslo finansines paslaugas, bet priartėjo prie žlugimo 2008 finansinės krizės metu, kainuoja mokesčių mokėtojams milijardus.

Pozityvus pinigai, po krizės įsteigta kampanijos grupė, palankiai įvertino platesnį finansinių paslaugų teikėjų spektrą, tačiau sakė, kad „BoE“ turėtų eiti toliau ir sukurti visuomenei savo skaitmeninę valiutą - tai, ką BoE iki šiol nemanė tinkama.

Carney taip pat davė datą - 2021 m., Kai Britanijos finansų įstaigos, įvertindamos savo finansų „testavimą nepalankiausiomis sąlygomis“, susiduria su klimato kaitos rizika.

Klimato kaita yra pagrindinis Carney rūpestis. Britanijos vyriausybė neseniai paskelbė tikslą iki 2050 m. - pirmąją G7 šalį - padaryti anglies dioksido neutralumą.

Centrinio banko valdytojas neatsižvelgė į skubesnį Britanijos išvykimo iš Europos Sąjungos iššūkį, kuris turėjo įvykti spalio 31 d., Arba palūkanų normų ir platesnės ekonomikos perspektyvas.

Anksčiau ketvirtadienį „BoE“ išlaikė 0,75 proc. Palūkanų normas, tačiau antrąjį ketvirtį sumažino savo augimo prognozę iki nulio, pabrėždamas pasaulinės prekybos įtampos riziką ir didėjančią baimę dėl „Brexit“.


Visos naujienos


Naujienlaiškis

Būkite pirmieji, kurie sužinos kriptovaliutų naujienas.

El.paštas: