Prekyba kriptovaliuta

„Libra“, „Facebook“ dirbtinė kriptovaliuta, iš tiesų gali kilti

„Libra“, „Facebook“ dirbtinė kriptovaliuta, iš tiesų gali kilti 2019.06.24

Ideologinis grynumas šiais laikais yra bendras vargas. Ji taip pat yra viena iš kripto valiutų bendruomenės. Liudija, kad per šią savaitę „Facebook“ paskelbė pranešimą, kad tai bus pagrindinis „kriptovaliuta“, „Svarstyklės“, kūrėjas.

Visi iš karto nekentė minties. Nekilnojamasis kriptos yra privatumas ir laisvė. Jie yra decentralizuoti ir be leidimo - niekas jų nevykdo, niekam negali būti trukdoma juos naudoti ir sistema niekada nereikalauja centrinės institucijos.

Svarstyklės turi būti vienas iš šių nuostabių dalykų. Ją valdys tikroji organizacija - Šveicarijos „Libra Association“, kurią sudaro „Facebook“ ir 27 partneriai. Jis yra centralizuotas ir leidžiamas - ir jo vertė priklausys ne nuo to, kas jai būdinga, bet nuo valiutų krepšelio vertės, o tai reiškia, kad ji labiau panaši į biržos prekybos fondą, nei ta pati valiuta. Blogiausia, Libra asociacija taip pat planuoja uždirbti pinigų iš „Libra“.

„Facebook“ turi akivaizdų susidomėjimą, kad pasaulio finansiniai sandoriai būtų vykdomi. Tačiau yra dar vienas elementas: palūkanos iš indėlių ir vyriausybės obligacijų, kurių pagrindas yra „Svarstyklės“, nebus nukreiptos į juos laikančius žmones. Ji bus naudojama sumokėti už sistemos veiklos išlaidas ir, kai tik jos bus padengtos, steigėjams, kaip dividendams. Pridėkite jį visai, ir visiems, kurie yra puritaniški šifrai, tai tikrai nėra teisinga.

Dar yra daug detalių, kaip Libra veiks. Kol laukiame kai kurių to, tiesa, kad yra dalykų, kuriuos reikia nerimauti. Vienas yra privatumas. Christina Frankopan, specialūs projektai, vedantys kolonijoje.io ir vyresniuoju patarėju Lazardui, kelia abejonių dėl metaduomenų naudojimo „Svarstyklės“ naudojimo, atsižvelgiant į tai, kad „Facebook“ gali „trikampinti tai su kitais duomenų rinkiniais, kad suteiktų jiems precedento neturinčias žinias apie vartotojų elgesį ir išlaidos “.

Jei nerimaujate, kaip finansinės programos gali naudoti duomenis apie jūsų išlaidų modelius, jūs turėtumėte būti labai susirūpinę dėl to, kaip galėtų naudotis didžiulis socialinis tinklas, veikiantis į finansinį tinklą.

Kiekvienas, turintis jūsų socialinės žiniasklaidos duomenis, gali atspėti, ką galite nusipirkti. Kiekvienas, turintis jūsų finansinius duomenis, jau žino. Ilgesnis terminas - tai didžiuliai klausimai, kas atsitinka, jei Svarstyklės taptų tikrai sėkmingos. Kaip tai veikia nacionalinį suverenitetą?

Bitcoinas sukėlė begalinį centrinių bankininkų pasipiktinimą, tačiau vyriausybėms jis daug nesivargino. Tai iš dalies dėl to, kad iki šiol ji buvo nedidelė. Bet taip pat ir todėl, kad jis tikrai neveikė kaip valiuta. Tai nėra itin veiksminga ar keičiamo mokėjimo priemonė, nes beveik niekas iš tikrųjų jo nenaudoja. Tai beviltiška vertybių parduotuvė - didžiulis nenuspėjamas svyravimas daugeliui pirkėjų ar pardavėjų neveikia.

Ir ji savaime nėra tapusi vertės nuoroda. Jei turite bitcoin, jūs manote apie jų vertę ne bitcoin, o doleriais. Svarstyklės gali būti visiškai kitokios, ypač paskutinėje prasme. Jei jis iš tikrųjų yra pagrįstas valiutų krepšeliu ir yra stabilus, mums gali prireikti daug laiko, kad galėtume atkreipti dėmesį į dalykų vertę Libras. Svarstyklės gali būti tik Svarstyklės. Tai yra suverenumo žaidimo keitiklis.

Bet įdėkime visa tai į vieną pusę. Nustokite galvoti apie Svarstyklės, tarsi buvote kripto valiutos ekspertu. Pradėkite galvoti apie tai kaip vartotoją ir pamatysite, kodėl jis gali veikti.

Mes nepritarėme bitcoin ar kitiems cryptocurrency bet kokių priežasčių. Mes negalime visai galvoti apie idėją, kad yra prasminga naudoti kažką, kurį sukūrė labai šešėlis ir visiškai nenustatomas subjektas. Mes tikrai negalime suprasti, kaip bitcoin yra išgaunamas (naudojant kompiuterius, kad išspręstume vis sudėtingesnes matematikos problemas). Mūsų protai kiekvieną kartą, kai mes skaitome apie tai, kaip bitkoinų kasyba naudoja tiek energijos, kiek aukso kasyba. Tada yra mastelio, nepastovumo ir sandėliavimo bei naudojimo sunkumų. Blaškymas.

Svarstyklės gali išspręsti visas šias problemas. „Facebook“ gali būti šiek tiek šešėlis, bet bent jau egzistuoja kaip atskaitingas prekės ženklas. Ir nors mes negalime pasitikėti kaip savarankiška pagalbininke, mes visi gana aiškiai pasitikime „Mastercard“, „Visa“ ir „PayPal“ (visi taip pat „Libra“ asociacijos steigėjai) mėgstamiausiomis lėšomis.

Svarstyklės nebus sunkiai perkamos ir laikomos. Nebus sunku užsidirbti. Tai nebus prarasta pasauliui, jei netinkamai generuosite 12 žodžių slaptažodžio (taip, turiu). Ji neviršys brangiai kainuojančios kainos: ji tik truputį sukrės, kai nacionalinė valiuta nuviliuos poziciją. Todėl mažai tikėtina, kad ji bus traktuojama kaip spekuliacinis turtas arba iš tikrųjų kvazi religija.

Kaip ir privatumas, tiesa, kad banga sukasi: žmonės labiau susirūpinę savo duomenimis, nei jie buvo. Tačiau „Facebook“ jau pasiūlė pakankamai privatumo pažadų, kad manau, kad visi, išskyrus tuos, kurie turi didžiausią privatumo ribą, galės įtikinti save naudojant „Libra“.

Pavyzdžiui, licencijuotas subjektas bus „Facebook“ dukterinė įmonė „Calibra“. „Calibra“ niekada nesinaudos mūsų asmeniniais finansiniais duomenimis, kad galėtume parduoti mums daiktus, nebent mes suteiksime jiems leidimą tai padaryti, remiantis „Facebook“ paskelbta balta knyga. Tai figų lapai, tačiau gali būti pakankamai.

Kitas pliusas yra tai, kad, atsižvelgiant į „Facebook“ naudotojų bazę, kai pradėsime naudoti „Libra“, pamatysime, kad ir visi kiti. Milijonai „WhatsApp“ ir „Messenger“ naudotojų atmetė milijonus mažų įmonių ir reklamuotojų „Facebook“ kasdien.

Galiausiai „Libra“ nieko nekainuos. Gali pakenkti puristams (ir galbūt reguliuotojams), kad vartotojai nebebus suinteresuoti. Tačiau naudotojo požiūriu tai tiesiog reiškia, kad paslauga yra beveik nemokama naudojimo vietoje (kaip ir socialinės žiniasklaidos). Ir naujausia istorija rodo, kad iš esmės esame geri. Tai pasiekta. Mums reikia produkto, kuris visiškai trikdytų beprasmiškai neveiksmingą pasaulinių mokėjimų sistemą ir pradėtų nutraukti didelių bankų galią. Jei „Libra“ pradės veikti (reguliavimo problemos nėra mažos) ir veikia kaip trinties, beveik laisvas ir labai greitas pasaulinis pinigų perdavimo mechanizmas, tai galėtų būti toks produktas. Tačiau, jei taip yra, tai nebus, nes ji imituoja „tikrąsias“ kriptokoras.


Visos naujienos


Naujienlaiškis

Būkite pirmieji, kurie sužinos kriptovaliutų naujienas.

El.paštas: