Prekyba kriptovaliuta

Ethereum vertė 2018 m. gali trigubai padidėti

Ethereum vertė 2018 m. gali trigubai padidėti 2018.01.16

Ethereum  kūrėjas Stevenas Nerayoffas sako, kad įvairių pramonės šakų verslai pradeda atkreipti dėmesį į tai, kokį vertybinių popierių protokolą galėtų pasiūlyti kriptovaliutos. Ethereum suteikia galimybę greičiau ir pigiau apdoroti operacijas nei jos konkurentas. Šis didėjantis susidomėjimas atliks svarbų vaidmenį 2018 m. Sukurti projektai kelia tokį didelį susidomėjimą, kad tai padarys nepakeičiamus žingsnius visoje kriptovaliutų rinkoje.

 „Kas liečia ethereum kriptovaliutą, tai dabar  yra matomas eksponentinis projektų skaičiaus padidėjimas.  Šiuo metu ekosistemai yra išleista milijardai dolerių - galbūt net 10 kartų daugiau projektų šiais metais nei praėjusiais. Tai gali labai lengvai sukelti vertės padvigubėjimą, o iki metų pabaigos ir patrigubėjimą .“ - teigė S. Nerayoff CNBC laidoje „Fast Money“.

Visiems puikiai žinomas bitcoin buvo sukurtas taip, kad kuo idealiau veiktų elektroninėje mokėjimo sistemoje. Tačiau ethereum kriptovaliuta buvo kuriama daug išmanesnėms sutartims kurti, kurios gali būti atliktos tik tada, kai jau yra įvykdytos tam tikros sąlygos. Tai kiekvienam vartotojui suteikia ne tik daugiau pasirinkimo laisvės, tačiau ir didesnį saugumo pojūtį. Kas yra itin aktualu mums šiomis dienomis, kai aplinkui vyrauja tiek daug skeptiškų nuomonių. S. Nerayoff, kuris padėjo sukomplektuoti ehereum projekto pardavimo žetonus, teigė, kad įmonės iš įvairių pramonės šakų vis labiau pradeda atkreipti dėmesį į tai, kokią vertę ethereum protokolas galėtų jiems pasiūlyti.

 „Fintech iš tiesų yra natūralus procesas, bet dabar Jūs pastebite, kad jis tampa vis labiau kūrybiškas – čia galima atrasti projektų net ir naftos ar dujų pramonėje. Vyriausybė tai naudoja savo programose", - sakė S. Nerayoff .

Ethereum platformos technologijas  parodė „Ethereum DEV“ atstovybė 2015 m. Balandžio 14 d. Berlyne, Vokietijoje. Ethereum yra atviro kodo platforma, kurioje yra programų ir duomenų apie decentralizuotą tinklą. Žmonės šią kriptovaliutą naudoja ir kaip įprastą valiutą. Mažesnės transakcijos sąnaudos - tai vis didėjantis viso tinklo naudojimas, o tai natūraliai padidina ir viso tinklo poveikį. Kuo daugiau naudotojų, tuo daugiau projektų ir programuotojų.

Ethereum kūrėjas nepeikia ir kitų kriptovaliutų, o džiaugiasi, kad visa kriptovaliutų rinka pagaliau įgauna savo populiarumo pagreitį. Visuomenė yra labai susidomėjusi, todėl investuoti yra kviečiami visi be išimties. Tačiau bet kokiu atveju, verta žinoti, kad ethereum kriptovaliutos laukia išties puikūs metai!


Visos naujienos


Naujienlaiškis

Būkite pirmieji, kurie sužinos kriptovaliutų naujienas.

El.paštas: