Prekyba kriptovaliuta

Envion – išmani decentralizuotos blokos grandies technologija

 Envion – išmani decentralizuotos blokos grandies technologija

Envion - tai pats pelningiausias pasaulyje kriptografinės infrastruktūros, savarankiškai besiplečiantis standartas.

 

Kas yra Envion?

Envion yra randamas internetiniame tinklalapyje "Envion.org". Siekiama, jog tai taptų decentralizuotos bloko grandies (blockchain) infrastruktūros ateitimi. Tikslas yra sukurti labai pelningą, pasaulinę kriptovaliutų kasybos infrastruktūrą, esančią transporto konteineriuose. Envion pristatys tuos transporto konteinerius tiesiai į energijos šaltinį, kad sumažintų išlaidas.

Galutinis šios sistemos rezultatas - itin mobilus kasybos sprendimas, kuriame yra standartizuotų CSC konteinerių, kurie yra pasirengę prijungti ir paleisti diegimą bet kuriame pasaulio energijos šaltinyje. Envion plėtoja Šveicarijos verslininkai, įsikūrę Berlyne.

 

Kokiu principu veiks Envion?

Envion dislokuos kasimo įrenginius, esančius CSC transporto konteineriuose. Kasybos vienetai naudoja veiksmingą, prieinamą ir pigią įrangą. Šie transporto konteineriai yra pripildyti visko, kas reikalinga kasybos operacijai atlikti.

 

Privalumai:

Mobilumas: transporto konteineris yra labai mobilus ir gali būti siunčiamas į energijos šaltinius, naudojant kelis transporto būdus. Envion  yra paruoštas naudoti bet kuriame energijos šaltinyje.

Prieiga prie pigios energijos: saulės kolektorių kaina mažėja visame pasaulyje, o tai reiškia, kad vartotojai gali gauti labai pigių energijos šaltinių. Envion kasybos padaliniai gali pasinaudoti vietiniais perteklinių pajėgumų šaltiniais, siekdami gauti kuo pigesnį elektros energijos šaltinį.

Nuotoliniu būdu prižiūrima: Envion pažangiausia kasybos padalinio valdymo platforma jungia visus įrenginius į vieną visuotinį decentralizuotą tinklą, naudojant nereikalingus 4G ir palydovinius ryšius.

 

Išvada

Envion yra Berlyne įsikūrusi kompanija, siekianti maksimaliai išnaudoti energijos šaltinius visame pasaulyje, naudojant mobiliuosius kasybos įrenginius arba MMU. Bendrovė planuoja kurti išperkamąsias, mažos vertės kasybos įrangas CSC konteineriuose (laivybos ir kito transporto konteineriuose), paskui platinti šiuos konteinerius visame pasaulyje, kad galėtų pasinaudoti pigiais energijos šaltiniais. Konteineriai gali būti valdomi autonomiškai su minimaliomis pridėtinėmis išlaidomis. Pagrindiniai bendrovės nariai yra Matthias Woestmann (generalinis direktorius), Felix Krusenbaum (finansai), Jonathan Koch (technologijos) ir Jasper Hellmann (marketingas).

Norėdami sužinoti daugiau apie Envion ir jų nuolatinį pardavimo ženklą, sekite mūsų naujienas ir toliau !


Visos naujienos


Naujienlaiškis

Būkite pirmieji, kurie sužinos kriptovaliutų naujienas.

El.paštas: