Prekyba kriptovaliuta

DigixDao (DGD) kainos kilimas teikia daug vilčių investuotojams

DigixDao (DGD) kainos kilimas teikia daug vilčių investuotojams 2018.02.02

Nepaisant visų kriptovaliutų, esančių top 100, kritimo, DigixDao nustebino savo pakilimu iki beveik 395 Jav dolerių. 2018 metų sausio mėnuo visai kriptovaliutų rinkai buvo gana nepastovus ir ne itin sėkmingas. Per šį mėnesį įvyko daug pokyčių. Tai Pietų Korėjos kriptovaliutų reguliavimas, Facebook‘o draudimas kriptovaliutų reklamai, neigiami Indijos veiksmai rinkai, abejonės dėl Tether kriptovaliutos statuso. Visa tai paliko žymes rinkoje ir prisidėjo prie daugelio kriptovaliutų kritimo.

Tai paskatino investuotojų nerimą ir apmažino spekuliacijas, kurias dar aktyviai matėme praeitų metų pabaigoje. Daugelį nustebino ir tai, kad bitcoinas krito 15 procentų, o ethereum – 20 procentų. Tačiau viena kriptovaliuta puikiai atsilaikė – DigixDao. Tai vienintelė kriptovaliuta iš pirmojo šimtuko, kuri nežymima raudonu kritimo ženklu.

 

DGD2

 

DigixDao yra pirmoji Ethereum sukurta organizacija, kuri fizinį turtą paverčia token‘ais. Organizacija vadinasi „Distributed Autonomous Organization“ (DAO). Ji atsirado 2016 metų kovo mėnesį. DigixDao yra programinės įrangos komplektas, kuris yra paremtas blockchain technologijos principu ir siekia populiarėti tarp visų kriptovaliutų. Su DigixDao yra siekiama valdyti 21-ojo amžiaus standartinę finansinę platformą Ethereum. Digix sukūrė tam tikras technologijas, tokias kaip „Proof-of-Asset protokolą“ (POA) ir „Digix-Gold-Coins“. Digix tinkle yra du tarpusavyje susiję ištekliai: „Digix Gold Tokens (DGX)“ ir „Digix DAO Tokens (DGD)“.

DGX token‘ai yra Ethereum kriptovaliutos ateities aukso standartas. Kiekviename DGX yra 1 gramas tikro aukso (99,99%), kuris yra labai saugomas. Šis turto užtikrinimas stabilizuoja DGX kainą (mažėja retai, didėja dažnai). Dabartinis DGD šuolis neturi būti tiesiogiai susijęs su DGX.

DGD token‘ai yra labiau spekuliacinė Digix dalis. Teoriškai DGD judėjimas atspindi bendrą spekuliaciją, susijusią su aukso verte. Kuo didesnė sandorių apimtis ir (arba) DGD kaina, tuo didesnis susidomėjimas DGX.

DGD remiasi „Proof-of-Asset“ (POA) protokolu, kuris siejasi su pasauline valdžia ir blockchain technologijomis. DigixDAO užtikrina turtu paremtą protokolą, kuris gali būti taikomas ne tik auksui, bet ir kitam finansiniam turtui. POA protokolas gali būti naudojamas žemės nuosavybės teisėms, akcijoms, obligacijoms, skolų kreditui ir tt. Pagal jų protokolą daug ką galima pakeisti vertybiniais popieriais.

 „CoinMarketCap“ duomenimis, DGD kaina buvo 240,74 JAV dolerio, o jau vasario 1 d. 11 val. 43 min. ši kaina pakilo iki 368,92 dolerių. 24 valandų augimas buvo daugiau nei 60 procentų. Dabartinė kaina yra 360,81 USD.

 

DGD1

 

Daugelis investuotojų supranta, kad Ethereum laukia šviesi ateitis. O kalbant apie Digix – su laiku yra siekiama išnaudoti visą technologijos potencialą. Yra skelbiama, kad DigixDao – tai ateities kriptovaliuta. Tikime, kad būsimoji ekonomika atneš neapsakomą gerovę visuomenei.

Primename, kad investavimas į kriptovaliutas ar token‘us remiasi spekuliaciniu metodu, o rinkoje pasitaiko nepastovumo. Norėdami investuoti – visada konsultuokitės su kriptovaliutų konsultantais.

 


Visos naujienos


Naujienlaiškis

Būkite pirmieji, kurie sužinos kriptovaliutų naujienas.

El.paštas: