Prekyba kriptovaliuta

Dash 2018 01 19 kainos analizė

Dash 2018 01 19 kainos analizė 2018.01.19

Kriptovaliutų ekosistemoje mes dažnai pastebime įvairius pasikeitimus, tačiau kiekvienas investuotojas visada džiaugiasi, kai jo investicijos atsiperka. Dash – tik viena iš kriptovaliutų, į kurią yra naudinga investuoti. Ypač šiuo metu – kai jos kainos kilimas dar tik pradeda įgauti pagreitį.

Panašiai kaip ir kitų kriptovaliutų, taip ir dash 2018 01 19 kainų analizė rodo, kad jau yra tam tikras atsigavimas. Kaina jau pasiekė 885 dolerius. Tikriausiai Jums įdomu, kas prisidėjo prie tokio kainos pakilimo?

 Šiandien „OctaFX“ priminė, kad šią savaitę krito daugumos kriptovaliutų kainos. Taip įvyko todėl, kad pasirodė pranešimų, kad Pietų Korėja uždaro kriptovaliutus kasimus. Naujovės buvo išties reikšmingos, nes Pietų Korėjos biržos atlieka pagrindinį vaidmenį visoje šių valiutų ekosistemoje.

Šis veiksnys ypač paveikė dash kriptovaliutą. Jos kaina nukrito nuo didžiausios 1200 dolerių iki žemiausios – 600 dolerių. Tačiau jau nuo sausio 18 dash vertė pradėjo atsigauti.

 

2018 01 19 dash kainos analizė

 Nuo sausio 18 dienos kaina ėmė atsigauti ir pasiekė 885 Usd. Tačiau šis vakarykštis pakilimas nėra vienetinis atvejis. Buvo pastebėta, kad vartotojai įsigijo nemažai valiutų, pasinaudodami puikia situacija. Dash kainos augimas taip pat buvo susijęs su kompanija, kuri paskelbė naują partnerystę su Arizonos valstybiniu universitetu. Buvo teigta, kad universitetas finansuos mokslinius tyrimus ir tam suteiks 350,000 dolerių. Dalis lėšų bus skiriama „Dash Scholars“ programos sukūrimui, o kitos – blockchain kriptovaliutų kūrimui. Dar kita finansavimo dalis keliaus mokslinei tyrimų laboratorijai. Tai padės įgyvendinti greičio, saugumo ir efektyvumo gerinimo planus. Daugelis valiutų prekybininkų džiaugiasi, kadangi tai suteiks patikimesnį investavimą į kriptovaliutas.

 Kaip matote paveikslėlyje žemiau, kriptovaliuta bando rasti kryptį. ADX rodiklis šiuo metu yra 19, o tai rodo silpną tendenciją. Prekybininkai turėtų stebėti tolimesnes kainos kilimo tendencijas.

 

 

Išvados

 

Šis straipsnis apie sausio 19 dienos Dash kainų analizes buvo pateiktas „OctaFX“. Tai turėtų pakeisti profesionalias rinkodaros konsultacijas. Analizė įrodo, kad kainos kilimas gali paveikti vienos ar kelių užsienio valiutų kainą arba prieinamumą.

 Prekyba kriptovaliutomis yra sudėtinga užduotis net tiems, kurie turi rinkos patirties ir supranta susijusią riziką. Todėl mes visada siūlome Jums konsultuotis su mūsų specialistais.

 

 

 

 

 


Visos naujienos


Naujienlaiškis

Būkite pirmieji, kurie sužinos kriptovaliutų naujienas.

El.paštas: