Prekyba kriptovaliuta

Danija planuoja teikti paramą užsieniui su blockchain technologija

Danija planuoja teikti paramą užsieniui su blockchain technologija

Danija greičiausiai taps pirmąja šalimi, kuri ims naudoti blockchain technologiją, teikiant finansinę paramą trečiojo pasaulio šalims (pavyzdžiui, Afrikai). Danija visada džiugina savo puikiais sprendimais ir greita integracija į daugelį šiuolaikinių technologijų. Kriptovaliutos čia irgi ne išimtis – Danijoje jos populiarios, todėl yra ieškoma ir kitokių jų panaudojimų paskirčių.

Danijos užsienio reikalų ministerija išleido naują pranešimą, kuriame yra nagrinėjama, kaip galima panaudoti blockchain technologiją, suteikiant  pagalbą užsienio šalims. Tyrimas, parengtas kartu su Blockchain, Coinify ir Sustania. Dabar yra siekiama išsiaiškinti, kaip ši technologija gali padėti skurdiems pasaulio regionams. Tai yra sritis, kuri priviliojo daugelį viešojo sektoriaus organizacijų, įskaitant Jungtines Tautas. Ši organizacija praeitais metais padėjo tūkstančiams pabėgėlių.

Vienas iš pasiūlymų yra tas, kad Danijos piliečiai galėtų naudoti blockchain technologiją tam, kad galėtų suteikti paramą labiausiai laukiantiems. Pranešimas teigia, kad tokiu būdu Danija taps pirmąja šalimi, kuri geba perduoti pagalbą, naudodami kriptovaliutas. Galimi tokios priemonės pranašumai daugiausia yra susiję su finansinių tarpininkų pašalinimu iš proceso. Užuot finansuojant tradicinę finansų sistema, žmonės galėtų pervesti kriptovaliutas tiesiai į užsienio vyriausybę ar specialią grupę, kuri renka pagalbą.

"Tai yra milžiniškos galimybės, kurios leidžia plėsti technologinę plėtrą vystomajame bendradarbiavime.Blockchain ir kriptovaliutų naudojimas yra tik keletas technologijų, kurios gali suteikti mums naujų įrankių vystymosi bendradarbiavime ". - teigė Ulla Tørnæs, Danijos ministras,  savo pranešime.

Diplomatai kitose šalyse, įskaitant ir JAV, taip pat pradėjo domėtis kaip naudoti blockchain, kad tai taptų  potenciali pagalbos teikimo priemonė.


Visos naujienos


Naujienlaiškis

Būkite pirmieji, kurie sužinos kriptovaliutų naujienas.

El.paštas: