Prekyba kriptovaliuta

Blockchain tikslas 2018 metais – žmogaus teisės bus aukščiau nei finansinis pelnas

Blockchain tikslas 2018 metais – žmogaus teisės bus aukščiau nei finansinis pelnas

2017 metai buvo įdomus metai bitcoinui, nes nepaisant to, kad pasaulyje vyrauja nesantaika, vis dar yra žmonių, kurie yra pasiryžę kurti geresnę ateitį. Juk žmonės turi teisę viską organizuoti savarankiškai ir valstybė turėtų tarnauti jiems, o ne jie valstybei. Besibaigiant šiems, 2017 metams, yra pats geriausias laikas peržvelgti šiuos metus ir mąstyti jau apie kitus metus...

Blockchain technologija neišskiria žmonių ir leidžia kiekvienam patenkinti savo poreikius, kurti tikslus ir versti pasaulį atviru. Dėka tokių technologijų, mes galime bendradarbiauti pasauliniu mastu. Perkeldami duomenų valdymą, pasyvieji vartotojai gali tapti aktyviais visuomenės dalyviais. Galima patikrinti tiekimo tinklų audito priemones, tokias vertybes, kaip darbo sauga, sąžininga prekyba, ekologinė gamyba ir kitas.

Dabar tie, kurie dalyvauja blockchain „erdvėje“, jaučiasi dalimi kažko didesnio, kažko su socialiniu požiūriu ir vertingu tikslu. Štai kodėl blockchain technologiniai susitikimai ir konferencijos yra perpildyti, o skirtumas tarp asmeninių ir profesinių interesų, daugeliui, yra neryškus.

 

2017 m. Mes matėme:

·         Naujų žetonų ir lėšų kilimą;

·         Didžiausią pasaulyje blockchain vartotojų padidėjimą, kurį matėme iki šiol.

 

2018 m. Mes turime:

·         Išmokyti naujus blockchain ekosistemos dalyvius;

·         Dirbti sąmoningai dėl įvairovės ir reprezentacinės kultūros;

·         Suprasti galimybes, kaip suteikti daugiau privilegijų žmogaus teisėms.

 

2017 m. Blockchain įžengė į visuomenę, paleisdami "CryptoKitties","Token" ir "ICOs". Nemažai įmonių ir individualių asmenų pradėjo aktyviai domėtis kriptovaliutų pagrindinėmis technologijomis.

 

Siekiant palengvinti naujų klientų aptarnavimą, yra akcentuojama, kaip supaprastinti blockchain taikomųjų programų sudėtingumą, kaip padaryti patrauklų dizainą ir vartotojui patogią kalbą.

Taip pat yra pastebėta, kad blockchain ėmė kurti geresnes savo darbo vietas. Žymus PBS tyrimas parodė, kad įvairovė padeda sukurti geresnius produktus ir sistemas.

 

2018 metų galimybės

·         Sukurti didesnę įvairovę ir keisti nusistovėjusius finansinius sprendimus. Priešingai, mes ir vėl praleisime realias ir geras galimybes.

·         Išmokyti naujus vartotojus apie viešąją blockchain technologiją ir kaip pelną sujungti su savo socialine verte.

·         Sukurti saugią aplinką, kuri palaiko naujoves. Neišvengiamai kai kurie projektai nepavyks, todėl bus reikalaujama priimti reglamentus. Bet jei reguliuosime tik senas struktūras, mes savaime tarsi užgniaušime naujoves.

·         Diegti atsakomybės už savo veiksmus planus. Suteikti rinkos dalyviams „galingus įrankius“, kurie būtų atsakingi už jų finansinį saugumą.

·         Kuriant blockchain produktus, įtraukti ir didesnę visuomenės dalį, pavyzdžiui, švietimo visuomenę. Žiniasklaida juk visada turi labai didelę galią žmonių minioms.

·         Tesėti pagrindinius pažadus, dėl saugesnių ir atviresnių žmonių teisių. Iki šiol visame visuomenės globalizacijos procese patyrėme nemažai nesėkmių.

·         Skatinti ir apsaugoti teisę laisvai keistis valiutomis tarp dviejų šalių. Taip pat yra labai svarbi ir teisė keistis įvairia informacija. Kuo daugiau bus informacijos – tuo kriptovaliutos taps populiaresnės ir į jas nebebus žiūrima taip skeptiškai.

·         Skatinti žodžio laisvę skaitmeninėje erdvėje.

 

Daugeliui kriptovaliutos yra susijusios su padidėjusiu pelnu, tačiau reikia nepamiršti ir kitų dalykų. Norint sukurti teisingesnę ateitį, turime išplėsti pelno apibrėžimą, kad jis apimtų ir pinigų ir socialinę naudą.

Mūsų atsakomybė ir galimybė gauti šią teisę yra 2018 m.!


Visos naujienos


Naujienlaiškis

Būkite pirmieji, kurie sužinos kriptovaliutų naujienas.

El.paštas: