Prekyba kriptovaliuta

Blockchain technologijos projektų ekosistema

Blockchain technologijos projektų ekosistema

Investuotojui.

 

1.  Blockchain (Blokų grandis) technologija, kriptovaliutos ir monetų prekyba yra viena iš populiariausių temų šiomis dienomis. Rizikos kapitalo (RK) industrijoje, didžiausia bei greičiausiai auganti technologijų šaka, naujų kompanijų (ar projektų) formavime. Dar ne taip seniai, kompanijų steigėjai ir RK valdytojai daugiausiai dėmesio skyrė centralizuotoms keitykloms, verslumo idėjoms ar privatiems blockchain sprendimams tarp jau esančių, populiarių blockchain startuolių idėjų, kurie jau dominavo rinkoje nuo 2012 metų.

 

2.  Sėkmingą kelią ‘smart contract’ vystymui nuklojo Ethereum blockchain technologija, savo Turingo rašysenos kalba, leisdama programuotojams pridėti po struktūrą (komp. programa, gebanti identifikuoti praeities procesus ar vartotojo sąveiką) prie kiekvieno bloko (bitų ar baitų komplektas, suformuojantis atpažįstamą duomenų vienetą). Šis įvykis lėmė begalės naujų komandų susikūrimą bei decentralizuotų projektų atsiradimą. Visi šie projektai siekia pasinaudoti pačia vertingiausia blockchain savybe - galimybe pasiekti visus dalyvius tenkinatį, bendrą sutarimą, tai darant be centralizuotos institucijos kišimosi ar trečiosios šalies asmenų.

 

3. Į rinka plūsta daugelis įdomių projektų - tobulinančių esamą blockchain funkcionalumą kaip ir vartotojų patirtį. Tačiau, su į rinką einančių projektų mąstu, investuotojui yra sudėtinga į investicinį portfolio pridėti būtent tokią kompaniją, kuri bus įvertinta esamoje ekosistemoje. Siūlome tam pagalbą.

 

Trys, blockchain technologijos finansinių instrumentų valdymo taisyklės pagal kurias vadovaujamės:

 

  • Saugumas. Principo inventorizavimui, renkamės tokias investicijas, kurių vertės prognozuojamas, negatyvus pokytis, dėl rinkos svyravimų, liktų tik tarp analitikams priimtinų rizikos lygių.
  • Likvidumas. Investuojame būdu, leidžiančiu esminę investicijos dalį parduoti be jokių reikšmingų išlaidų.
  • Pelningumas. Investicijos pelną maksimalizuoti siekiame minimaliame, šešis mėnesius trunkančiame invesiticiniame horizonte dėl galimų saugumo bei likvidumo apribojimų.

 

Dėl asmeninių finansinių instrumentų svarbumo, finansinių instrumentų valdymas bus pagrįstas saugos principu, kuris, rūšiuojant pagal svarbą, dominuoja tarp likusių principų.

 


Visos naujienos


Naujienlaiškis

Būkite pirmieji, kurie sužinos kriptovaliutų naujienas.

El.paštas: