Prekyba kriptovaliuta

Bitcoinas ir centralizuoti valstybės bankai. Kas geriau?

Bitcoinas ir centralizuoti valstybės bankai. Kas geriau?

Tikriausiai Jums jau teko girdėti tai, kad kriptovaliutos – tai ateities valiutos. Viskas su laiku tobulėja, todėl atsiranda pokyčiai ir valiutų pasaulyje. Technologijos užima vis daugiau vietos mūsų gyvenimuose, todėl vis ieškoma, kaip jį supaprastinti ir patobulinti. Skaitmeninės valiutos – puiki išeitis tam. Kriptovaliutų šiuo metu yra kelių rūšių, tačiau populiariausia ir geriausią kursą turinti  – bitcoinas. Jei dar nesate daugiau susipažinę su šia valiuta, kviečiame paskaityti apie tai plačiau. Tai pirminiai dalykai, kuriuos verta žinoti kiekvienam naujam investuotojui.

Bitcoinas – tai 2009 metais atsiradusi skaitmeninė pinigų forma. Jos išskirtinumas yra tas, kad atsiskaitymai vyksta realiai ir į juos negali įsikišti jokie bankai, ar kokios kitos valstybinės institucijos. Kriptovaliutos remiasi technologine sistema, kuri vadinasi „blockchain“. Tai apsaugo Jūsų bitcoino sąskaitą nuo neteisėto įsibrovimo. Skaitmeninis valiutos formatas leidžia greičiau ir lengviau keistis pinigais. Bitcoinas pavertė daugelį žmonių labai turtingas todėl, kad jo vertė nuo 2013 metais esamų 200 dolerių, dabar pakilo iki 7000 dolerių. Tie, kas tuo metu investavo– dabar galima sakyti „maudosi piniguose“. Tai sukėlė daug diskusijų visame pasaulyje ir privertė daugelė žmonių susimąstyti – kad į šią naujovę yra tikrai verta investuoti. Juk nežinia, gal vėl kursas pakils taip greitai?

Bitcoinai leidžia pervedinėti pinigus, kitaip, nei įprasti bankai. Tačiau su skaitmenine valiuta reikia elgtis taip pat atsakingai, kaip ir su paprasta. Ši kriptovaliuta suteikia galimybę atlikti piniginius procesus greitai ir saugiai, ką ne visada gali pasiūlyti paprastieji bankai. Ten bankiniai procesai visada vyksta ilgiau ir sudėtingiau. Bankai turi savo darbo valandas,  o bitcoinas – tai pasaulinė valiuta, kuriai negalioja jokie laiko apribojimai. Saugumo lygis yra užtikrinamas aukštas, jei tik bus elgiamasi teisingai ir išmanant.

Vienas didžiausių bitcoino privalumų yra tas, kad ši valiuta yra decentralizuota ir yra atspari nuo kibernetikos įsibrovimų. Būtent todėl, mes galime būti tikri, kad mūsų kriptovaliutos niekas nepavogs. Tarptautiniai mokėjimai vyksta uždaros ekonomikos principu. Na, o patys žinote, kad centralizuoti bankai šiais laikais turi labai didelę valdžią – jie gali staiga bankrutuoti, arba tiesiog „įšaldyti“ Jūsų banko sąskaitą. Būtent todėl šiuolaikiniai žmonės vis labiau ima nepasitikėti šiuolaikiniais bankais.

Bitcoinų pervedimai yra nemokami arba kainuoja labai minimaliai, ko negalime pasakyti apie mūsų bankus. Jiems yra taikomas mokestis, kadangi reikia padengti banko išlaidas. Bitcoinų atliekamuose sandoriuose nėra jokių tarpininkaujančių institucijų ir vyriausybės įstaigų. O tai suteikia didelį patogumą kiekvienam paprastam interneto vartotojui.

Laukite daugiau naujienų.


Visos naujienos


Naujienlaiškis

Būkite pirmieji, kurie sužinos kriptovaliutų naujienas.

El.paštas: