Prekyba kriptovaliuta

Antiminer A3 – naujas kriptovaliutų kasimo įrenginys

Antiminer A3 – naujas kriptovaliutų kasimo įrenginys 2018.01.26

Neseniai visą pasaulio rinką sudrebino naujas ir galingas siacoin kriptovaliutų kasimo įrenginys Antiminer A3. Kaip daugelis jau žino, kriptovaliutas galima ne tik pirkti ir parduoti, bet ir sėkmingai jas „kasti“ su specialia įranga. Kuo įrenginys galingesnis – tuo daugiau kriptovaliutų galima išgauti.

Nauji gaminiai plūsta į mūsų rinką labai dažnai, tad kaip gi nepasimesti ir išsirinkti tikrai gerą produktą? Šiame straipsnyje mes apžvelgsime naują „Antiminer A3“ kasimo įrenginį, kuris yra skirtas tik siacoin kriptovaliutoms išgauti.

Prieš keletą mėnesių  Siacoin tinklo atstovai paskelbė, kad jų kryptovaliuta turi savo ASIC kasimo įrenginį – „Obelisk SC1“. Šimtai žmonių iš anksto užsisakė juos, o Sia pažadėjo, kad įrenginiai per kelis mėnesius tikrai pasieks visus užsakovus. „SC1“ įrenginiai vis dar yra kuriami.

Viskas vyko kaip ir buvo tikėtasi, kol „Bitmain“ pranešė, kad jau trečiadienį išleido savo „Blake (2a) ASIC“ kasimo įrenginį. Buvo paskelbta, kad įrenginys yra visiškai funkcionalus ir jau pasiekė masinę gamybą. Tai reiškia, kad žmonėms įrenginiai yra išsiunčiami iš karto, kai tik juos nusiperka.

„Bitmain“ taip pat pažadėjo, kad įrenginiai galės pasiekti užsakovus vos per 10 dienų. Pirmoji „Antminer A3“ partija buvo parduota per kelias valandas.

 

Antminer-A3-Review

 

 

Antiminer A3 įrenginio pagrindinės specifikacijos:

·         Algoritmas: Blake (2b)

·         Bendras hash mikroschemų kiekis: 180 žetonų

·         Bendras plokščių skaičius: 3

·         Iš viso: 815 GH / s +/- 5%

·         DC įtampa: 11,60 ~ 13,00 V

·         Nuolatinės srovės galia 12V DC, įėjimas: 1186 W + 7%

·         Triukšmas: 75 dB

 

Šis įrenginis sulaukė tokio didelio žmonių susidomėjimo, kad net yra svarstoma, ar gamyboje jo nepritrūks. Tačiau tikslius pardavimo skaičius galėsime pamatyti tik po kurio laiko. Iš trūkumų būtų galima paminėti tai, kad šis įrenginis gali kasti tik vieną – siacoin kriptovaliutą. Tačiau kai kuriems investuotojams tai atrodo anoks trūkumas. Investicijos į smulkesnes ir ne tokias populiarias kriptovaliutas yra taip pat tam tikra investicijų strategija. Sia yra stabili kompanija, kurios populiariumas kasdien tik auga. Jie siūlo tikrą produktą. Galbūt čia vertės kilimas nėra toks greitas, kaip, pavyzdžiui, ethereum kriptovaliutos, tačiau siacoin remiasi tikros paslaugos principais.

Jeigu nusprendėte įsigyti naują kasimo įrenginį – mes Jums visada siūlome gerai pastudijuoti jo specifikacijas ir pasiskaityti atsiliepimus.

 

Apie kriptovaliutą Siacoin (SC)

 

Siacoin yra altcoinas, naudojamas Sia tinkle kaip vietinė valiuta. Tinklas vartotojams suteikia galimybę saugoti savo duomenis debesyje. Užuot saugomi privačiuose serveriuose, failai čia yra užkoduoti, dubliuojami, suskaidomi į fragmentus ir platinami visame decentralizuotame tinkle.

 

Siacoin kaina šiuo metu siekia 0,037490 Jav dolerių.

 


Visos naujienos


Naujienlaiškis

Būkite pirmieji, kurie sužinos kriptovaliutų naujienas.

El.paštas: