Prekyba kriptovaliuta

5 neišvengiami blockchain įvykiai, kurie laukia šiais metais

5 neišvengiami blockchain įvykiai, kurie laukia šiais metais 2018.01.17

Per visus praeitus 2017 metus mes matėme labai daug technologinių įvykių ir naujovių, kurie buvo susiję su blockchain sistema. O šiais metais neišvengiamai bus ir dar daugiau įvairių įvykių, kurie vienaip, ar kitaip paveiks kriptovaliutas.

„Microsoft“ ir „IBM“, spalio mėnesį „Oracle“ paskelbė naują „cloudchain-as-a-service“ siūlomą „cloud-based“ paslaugą, o gegužės mėnesį „SAP“ atidarė greitą prieigą prie savo serviso. Su šiais ir kitais atnaujinimais, galime daryti išvadas, kad „Fortune 500“ kompanijos dabar susijungia su paslaugų teikėjais, siekiant ištirti blockchain naudojimą savo versle. Tai puikus žingsnis kiekvienam verslininkui, kuris suteiks labai daug plačių galimybių finansinėje srityje. Tai yra pokyčių pavyzdžiai, kurių galėjome tikėtis dar 2017 metais.

Vyriausybės įstaigos taip pat bendradarbiauja su daugybe potencialių blockchain privalumų, o drąsūs verslininkai galvoja apie tai, kaip ši technologija gali būti naudojama, kaip naujų išmaniųjų telefonų ir programų pagrindas.

Net ir neseniai įvykęs bitcoino kritimas, kuris sukrėtė investuotojų bendruomenę ir sukėlė tam tikrą abejonę, negali sutrikdyti besitęsiančios blockchain technologinės pažangos. Taigi pažvelkime į tai, ko galime tikėtis iš šių metų:

1.      Azija ir Artimieji Rytai išnaudos blockchain technologiją visu pajėgumu. Susidomėjimas blockchain čia vis dar išlieka labai didelis – kai kurios didžiausios bankų institucijos yra pasirengusios vykdyti blockchain projektus ar paslaugų teikimą, ypač mokėjimų srityje. Pavyzdžiui, Japonijos ir Pietų Korėjos bankai ką tik pradėjo bandyti blockchain technologiją, kuri galėtų pasiekti vienos dienos tarptautinius pervedimus ir sumažinti išlaidas beveik 30 procentų.

2.       Kibernetinis saugumas sustiprins blockchain priėmimą. Atsiradus ransomware atakoms, reikalaujančioms kriptovaliutų sandorių, blockchain ir IoT kibernetinis saugumas išaugs kartu su gynybinėmis operacijomis. Nors tai gali atrodyti fantastinis ir futuristinis, blockchain kibernetinio saugumo priemonių atsiradimas, tačiau tai bus svarbus elementas visai šiai technologijai. Esant tokiems dideliems pažeidimams (kaip Equifax), įrodo, kad įmonės apskritai negali apsaugoti esamų tapatybės duomenų sistemų. Taigi atsiras poreikis sukurti saugesnį tapatybės metodą, kuriame niekas neturės visų raktų.

3.      Pakils ICO. 2017 metais ICOS įvyko seisminis šuolis, o kriptovaliutų ekosistemos išsiplėtė milžiniškai. Kitais metais ICO tempas augs žymiai greičiau ir perims rizikos kapitalo finansavimą.

4.      Finansų ir draudimo sektoriai pastatys visus resursus. Draudimo ir finansų sektoriai patirs didžiausią ir grėsmingiausią blockchain technologijos žalą. Draudimas bus ta sritis, kur apdorojamos pretenzijos ir sudėtingi daugiapartiniai procesai, tokie kaip subrogacija. Tai parodys blockchain automatizavimo verslo vertę. JPMorgan atvers kriptovaliutos prekybos centrą, nepaisant visų komentarų, atmetančių kriptovaliutų galiojimą.

5.      Atsiras automatizavimas ir privatizavimas. Blockchain paskatins skaitmenines įmonių transformacijas. Čia mes kalbame apie procesų automatizavimą, skaitmeninimą, fizinio turto ir veiklos žymėjimą, bei sudėtingų sutarčių kodifikavimą. Įmonės bus paskatintos naudotis privačiomis blockchain grandimis. Tačiau dėl to nesulėtės pagrindinių kriptovaliutų vertės augimas.


Visos naujienos


Naujienlaiškis

Būkite pirmieji, kurie sužinos kriptovaliutų naujienas.

El.paštas: