Prekyba kriptovaliuta

2017 metai – geri metai bitcoinui

2017 metai – geri metai bitcoinui

Tie, kas domisi kriptovaliutomis, tikriausiai ims teigti, kad bitcoinui šie metai nebuvo itin pergalingi. Lygiai taip pat kaip ir 2016 metais, bitcoino kainos kilimas vis dar buvo gana didelis deficitas kriptovaliutų erdvėje. Bitcoinui vis dar trūksta socialinio kapitalo fondo ir žmonių institucijų dėmesio visai šiai technologijai. Taip pat bitcoino turto tiekimas sparčiai sumažėjo.

Tačiau nesupraskite mūsų klaidingai, visas bitcoino turtas yra puikus! Vieni iš didžiausių bitcoinų privalumų vis dar išliko ir išliks, tai: pasaulinė finansinė įtrauktis, plati nauda visam Jūsų finansiniam privatumui, stabilios pinigų pasiūlos ir žinoma – didesnė laisvė, nei bet kada anksčiau!

Didelis pelnas ir kasimo galimybės

Lyginant su kitomis valiutų kainomis, šiemet bitcoinų kainos ženkliai padidėjo. Vis dažniau bitcoinas yra pripažįstamas kaip turto grupė, kuri nėra su susijusi su jokiais kitais turtais ir turėtų būti kiekvieno protingo investuotojo portfolio dalimi. Bitcoino rinkos viršutinė dalis vis dar puikiai laikysis ateities perspektyvoje.

Kalbant apie konservatyvesnius argumentus, verta paminėti, kad bitcoino vertės skalė šiemet buvo $30 bilijonų.  Tai dideli skaičiai, todėl bitcoinas patenka į didžiausių valiutų ketvertuką, tačiau rinkos viršutinė riba yra 22,5 trilijono JAV dolerių.

Bitcoino vertė yra mažesnė nei 1 procentas, lyginant su didžiosiomis pasaulio valiutomis. O jei būtų įmanoma įvertinti poveikį visai žmonijai, tai bitcoinas sudarytų tik dešimtąją 1 procento dalį. Atsirado tokių išvadų, kad kišeninis skaičiuotuvas turėjo didesnę įtaką žmonijos pažangai, nei bitcoinas. Todėl bitcoino nauda vis dar yra kartais kritikuojama kitų.

Socialinis kapitalas

Kiekvienas atradimas gali pakeisti pasaulį tam tikru kampu. Tačiau ne visi atradimai „prigyja“. O tai reiškia, kad jiems trūksta socialinio kapitalo. Socialinis kapitalas, tai ne technologija, ne verslas, o : produkto žinomumas, jo priėmimas, palaikymas iš valstybės įstatymų, integracija į esamas žmogaus institucijas ir kita.

Kaip bebūtų gaila, bitcoinas vis dar turi mažai socialinio kapitalo. Taip yra todėl, kad apie kriptovaliutas vis dar žino mažai žmonių,  o dar mažesnė dalis mano, kad tai yra nenaudinga ir neperspektyvu. Dar mažesnė žmonių dalis jų turi ir dar mažesnė – juos naudoja. Nedideliam socialiniam kapitalui turi įtakos ir teisinė aplinka, valstybinių institucijų dėmesio neskyrimas. Tačiau didžiausia problema yra skeptiški žmonės ir informacijos stoka. Todėl ir bitcoinas dar nėra pasiekęs tokio aukšto lygio, kokį jau turėjo pasiekti. Būtent tai ir nulemia, kad jo kaina gali labai svyruoti. Tačiau kuo daugiau žmonių apie tai sužinos ir įvertins – tuo bus daugiau pastovumo kriptovaliutų erdvėje.

Taip pat visais šiais metais buvo sprendžiama ir bitcoinų kasimo problema – kaip vykdyti kasimo procesus, nesunaudojant per daug elektros energijos? Kasimo greitis taip pat ne visiems entuziastams patinka. Blogiausia tai, kad kūrėjų komanda vis dar nesuranda alternatyvių rėmėjų ir kartu negali pateikti aiškių savo planų dėl bitcoinų tobulinimo. Žinoma, tokius dalykus nėra lengva atlikti, kadangi sunkiausia yra priartėti prie pačio būsimo vartotojo.

Geros žinios

Tačiau tarp tamsių debesų visada galima išvysti ir saulę. "SegWit2x" kūrėjas Jeff Garzik buvo įtrauktas į naują kriptovaliutą, pavadintą "Metronomas". (Kaip ir politinėse kampanijose, šis vystymasis buvo šokiruojantis, priklausomai nuo ankstesnių "Garzik" ir "SegWit2x" nuomonių.)

Ši bitcoinų bloko grandies versija yra su 8 MB dydžio riba, o "SegWit" modifikacijos pašalintos.

Bitcoinai tapo pagrindiniais "Core" konkurentais. Bitcoinai nesiekia keisti programinės įrangos, kurią kasėjai paleidžia iš karto, kaip padarė "SegWit2x". Ji turi tarnauti taip, kad bitcoinų turėtojai jaustų realią naudą.

Išvados

Bitcoinui visada teko didelės konkurencijos našta. Prekės ženklo pripažinimas – svarbiausias to tikslas, o pinigai ir tinklo poveikis yra dominuojantys kokybės aspektai.

Konkurentai skleidė žinias, kad bitcoino vertė yra mažesnė nei paprastų grynųjų pinigų. Tačiau su šiuo argumentu, jie pamiršo, kad grynieji pinigai niekada neturės tiek saugumo, kaip skaitmeninės valiutos.

Mes visada galime padėkoti visiems bitcoinų konkurentams, kadangi jų pastangos iškilti tik dar labiau sustiprina bitcoino vertę. Juk taip jie sukuria bitcoinams didesnį socialinį kapitalą ir žinomumą.

 

 


Visos naujienos


Naujienlaiškis

Būkite pirmieji, kurie sužinos kriptovaliutų naujienas.

El.paštas: