Prekyba kriptovaliuta

2017 buvo bitcoino metai. 2018 bus ethereum metai

2017 buvo bitcoino metai. 2018 bus ethereum metai 2018.01.02

Ilgalaikiai investuotojai į bitcoinus ir kitas kriptovaliutas gali tik pritarti, jog 2017 metai buvo tam itin palankūs. Tačiau svarbu atsiminti, kad tai yra tik visa ko pradžia.

Nepaisant visų gerų įvertinimų, mes negalime teigti, kad pagrindiniai protokolai yra idealiai sutvarkyti (žiūrint iš vartotojo naudingumo pusės). Bitcoino mokesčiai iš dalies yra dideli, o pats pervedimo procesas irgi ne visada greitai įvyksta. Todėl paprastiems mokėtojams tai ir nėra visada naudinga. Jie išleidžiame tiek pat, nepaisant ar susimoka už kavą kavinėje, ar išsiunčia kažkam 10 000 JAV dolerių. Taip pat šių vertybinių popierių saugykla pilnai neatitinka visų saugumo reikalavimų, nepaisant didelio bitcoino vertės padidėjimo šiais metais. Taip pat vis dar trūksta žmonių, kurie pasitikėtų kriptovaliutomis apskritai.

Taigi jau daugelis mato labai plačias perspektyvas ethereum kriptovaliutose. Jos pagrįstos protingomis sutartimis, o rinkos potencialas toks didelis, kad tikėtina, jog ethereum labai greitai ir ženkliai padidins savo vertę. Tokios kriptovaliutos kaip ethereum naudojasi operacine sistema, kuri gali decentralizuoti daugelį finansų ir prekybos sričių. Be to ethereum palaiko labai daug programų.

 

Palyginimas

Įsivaizduokite, kad bitcoinas yra tokia operacinė sistema, kaip „DOS“, o ehereum - kaip „Windows“  arba „Mac OS“. „DOS“ nėra nieko blogo. Tai buvo pirmoji ir labai sėkminga kompiuterių operacinė sistema. Kai kurie mūsų dabartiniai programuotojai užaugo su „DOS“, tačiau dabar kompiuteriai naudoja tik „Windows“ ir „Mac OS“. „DOS“ yra sunku išmokti ir yra sudėtinga programuoti. „Windows“ ir „Mac OS“ palaiko ir skatina kurti programas, kurias žmonės gali naudoti lengviau.

Taigi, ethereum yra kaip „Windows“ ir „Mac OS“, todėl kūrėjai dabar ir kuria programas tūkstančiams. Tai labai primena 2000 metus, kai pasijautė didelis naudojimosi internetu bumas. Tūkstančiai naujų įmonių plėtojasi labai novatoriškais verslo modeliais ir griežtai laikosi taisyklių, todėl nustatomi nauji jų finansavimo būdai. Tikėtina, kad tokios stambios bendrovės, kaip „Amazon“ arba „eBay“ priklausys blockchain kartai.

Bet su savo išskirtiniu stabilumu, visi bitcoin kūrėjai be jokios abejonės nusipelnė pagarbos. Tarkime, kad šiandien bitcoinas yra elitinių produktų, kurie gali sau leisti didelius mokesčius už operacijas, kriptovaliuta.

 

Geresnis būdas

Praėjusį mėnesį „DevCon3“, ehereum kūrėjų konferencija įrodė, kad ši kriptovaliuta turės naują ir labai sėkmingą investicijų pradžią. Turėdami 2000 dalyvių, kurių kiekvienas moka 1,000 JAV dolerių, bus bendrai stumtiamos blockchain inovacijų ribos, todėl ehereum ateitis atrodo saugi. Bet kaip gi kitos sumanios technologijos?

Žinoma, yra keletas naujų pretendentų, teigiančių, kad ethereum dar neįrodė nieko panašaus į novatoriškumą ar greitą kriptovaliutos patobulinimą. Tačiau reali patirtis rodo, kad ehereum atskleidė novatoriškumą ir veiksmingumą, todėl nekyla jokių abejonių, kad tai bus pagrindinė blockchain programų kūrimo platforma ateinančiais metais.

Kūrėjai jau intensyviai dirba su privatumo nustatymais ir masteliais. 2018 metais ir vėliau, ehereum ir kitos technologijos ir toliau vystysis, o jų galios pritaikymas lems naująjį technologijų amžių.

 


Visos naujienos


Naujienlaiškis

Būkite pirmieji, kurie sužinos kriptovaliutų naujienas.

El.paštas: