Prekyba kriptovaliuta

02 06 – Svarbi diena visai kriptovaliutų rinkai

02 06 – Svarbi diena visai kriptovaliutų rinkai 2018.02.05

Jau rytoj, Vasario 6 dieną reikės įsiminti ilgam, kadangi nuo šios datos labai priklausys visų kriptovaliutų likimas. Rytoj susitiks SEC (Jav vertybinių popierių ir biržos komisija) ir CFTC (Prekių ateities sandorių komisija). Šios dvi komisijos ketina aptarti labai daug svarbių kriptovaliutų klausimų, nuo kurių gali labai priklausyti visas tolimesnis jų likimas. Šios Senato posėdžio su nekantrumu laukia visi kriptovaliutų investuotojai.

FEBRUARY DAY1

SEC pavaduotojas Jay Clayton ir CFTC vyriausiasis pareigūnas J. Christopher Giancarlo, kaip liudininkai pradėjo dalyvauti būsto, bankų ir miesto reikalų posėdžiuose. 02 06 susirinkimo tema bus „Virtuali valiuta: JAV vertybinių popierių ir biržos komisijos ir JAV biržos prekybos komisijos priežiūros vaidmuo“.

Verta žinoti, kad tiek J. Clayton, tiek J.C. Giancarlo palaiko ir skatina ICO ir visą kriptovaliutų investicijų reglamentą.

 Tai bus didi diena kriptovaliutoms, kadangi tikėtina, jog finansų kontrolieriai suteiks legalius investicinius leidimus visiems kripto investuotojams. Iki šiol dauguma didžiųjų bankų neleido investuoti į kriptovaliutas dėl reguliavimo įžvalgos stokos.  Šis susitikimas gali aukštyn kojom apversti visą kriptovaliutų rinką ir prisidėti prie naujų mūsų finansinių aukštumų.

 Žvelgiant iš kitos pusės, šis susitikimas gali atskleisti ir neigiamas įžvalgas ir išvadas. Nors daugelis tikrai nemano, kad Jav po šio susitikimo uždraus kriptovaliutas, tačiau pasiruošti reikia bet kam. Pagrindinis tikslas per posėdį bus rinkti ir analizuoti informaciją ankstyvuoju kriptovaliutų rinkos etapu, derinant su teisėtvarkos aktais. Jeigu jau Senato banko komitetas kviečia į susitikimą SEC ir CFTC vadovus, reiškia, kad Jav įstatymų leidėjus labiau domina kriptovaliutų rinkos taisyklės.

 Kaip mums jau teko pastebėti seniau, naujienos apie ICO taisykles Korėjoje ir Kinijoje sukėlė tam tikrus neramumus kriptovaliutų rinkoje. Nors ir negalime tiksliai pasakyti, tačiau tikėtina, kad gali atsirasti ir daugiau ICO ribojimų. Tačiau tikėkimės geriausio!

 


Visos naujienos


Naujienlaiškis

Būkite pirmieji, kurie sužinos kriptovaliutų naujienas.

El.paštas: